Specjalna edycja gry Tajemnicze Domostwo z opowiadaniem Marcina Wrońskiego

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 07-05-2018 18:22 ()


Wydawnictwo Portal Games ma przyjemność ogłosić premierę nowej edycji gry Tajemnicze Domostwo. Partnerem projektu został Mistrz Kryminału - Marcin Wroński, znany z serii kryminałów z komisarzem Maciejewskim w roli głównej, autor takich powieści kryminalnych, jak "Pogrom w przyszły wtorek", "Skrzydlata trumna", czy "Morderstwo pod cenzurą".

Specjalna edycja gry zawiera krótkie wprowadzające do gry opowiadanie Marcina Wrońskiego, a w wybranych punktach z grami będzie można także uzyskać specjalny, unikatowy dodatek do gry pod tytułem "Pozostawione wskazówki".

Tajemnicze Domostwo to gra planszowa opowiadająca o zagadkowej zbrodni sprzed lat, którą gracze będą musieli wyjaśnić. Autorami gry są Oleksandr Nevskiy oraz Oleg Sidorenko.

W grze Tajemnicze Domostwo jeden z graczy wciela się w postać ducha, którego zadaniem jest pomóc grupie śledczych rozwikłać tajemniczą zbrodnię. By zwyciężyć, gracze muszą odkryć właściwe przedmioty, miejsca i osoby powiązane ze zbrodnią. Sama rozgrywka opiera się na pięknie ilustrowanej talii kart, sile skojarzeń, dedukcji i potędze wyobraźni!

Gra świetnie sprawdza się zarówno jako rozrywka podczas romantycznego wieczoru we dwoje, jak i podczas zabawy w większym gronie. Zaproś przyjaciół i spróbujcie wspólnie rozwikłać tajemnicę nawiedzonego domostwa!

Portal Games jest polskim wydawcą tego tytułu, który sprzedał się w Polsce w nakładzie już ponad 20 tysięcy egzemplarzy!

Aby dowiedzieć się więcej o grze Tajemnicze Domostwo, zapraszamy na nową, oficjalną stronę gry pod adresem: http://tajemniczedomostwo.com/

Warszawskie Targi Książki

Oficjalna prezentacja nowej edycji gry nastąpi na najbliższych Warszawskich Targach Książki. Targi odbywają się w dniach 17-20 maja 2018 roku na stadionie PGE Narodowy, przy alejach Księcia Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Szczególnie zapraszamy 19 maja w sobotę. Między godziną 14.00, a 15.00 na stoisku 351/G odbędzie się Spotkanie Autorskie z panem Marcinem Wrońskim, organizowane przez Portal Games. Możliwe będzie uzyskanie autografu autora.


comments powered by Disqus