„Narzędzia zagłady” - dla każdego coś miłego!

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 26-04-2018 09:59 ()


Różne są sposoby na odreagowanie stresu. Jedni szukają harmonii słuchając wskazówek dawnych filozofów i podpatrując rozwiązania orientalnych kultur, drudzy wertują poradniki, wdrażają specjalne diety i ćwiczenia, a inni odpoczywają na łonie natury lub relaksują się przy dźwiękach Chopina. Każdy szuka własnej ścieżki...

I bywa, że długo błądzi! A przecież jest proste rozwiązanie!

Narzędzia zagłady!

Oto idealny sposób na relaks! Nic tak nie koi nerwów jak mała destrukcja. Jedna karciana rozgrywka w mrocznych podziemiach z "Narzędziami Zagłady" u boku i każdy doświadczy stuprocentowej poprawy nastroju! Odprężenie gwarantowane (wyciszenie niekoniecznie).

Czas zdjąć rękawiczki… i założyć stalowe rękawice! „Narzędzia zagłady”, dodatek do "Boss Monstera: Gry karcianej o budowaniu podziemi”, to 24 zupełnie nowe karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów gry z bezradnych pionków w śmiertelne zagrożenie.

Część nowych kart przedmiotów przeznaczona jest dla odkrywców, do wykorzystania z rozszerzeniem dla 5-6 graczy pt. „Twarde lądowanie”. W opakowaniu znajdziesz też 5 nowych kart bossów – w sumie 29 kart!

Narzędzia zagłady, o których zawsze marzyłeś!

Patronat nad grą objęły: serwis Board Times, Pixel Magazine i GameTroll TV

"Boss Monster" w telegraficznym skrócie - 7 faktów, które każdy geek znać powinien!

"Boss Monster", gra o nieustraszonych pogromcach bohaterów, powstała za sprawą dwóch braci, Chrisa i Johnny'ego O’Neal, zafascynowanych starymi, klasycznymi grami wideo ze słynną pikselową grafiką. Twórcy gry zbierali fundusze na jej publikację za pomocą crowdfundingowej platformy Kickstarter. Odnieśli niebywały sukces - mieli nadzieję uzbierać 12 tysięcy dolarów, tymczasem w ciągu 30 dni udało im się zebrać zawrotną sumę 215 tysięcy dolarów!

 W grze odwrócono stereotypowe role - to gracz jest czarnym charakterem, wciela się w potwora, który buduje niebezpieczne lochy pełne śmiertelnych pułapek i zwabia do nich bohaterów.

 W "Boss Monsterze" ukrytych jest mnóstwo żartów i nawiązań do popkultury, wszystko w pikselowej oprawie.

Dotychczas w serii "Boss Monster” ukazały się:

"Boss Monster: Gra karciana o budowaniu podziemi” (samodzielna gra)

"Boss Monster 2: Następny poziom” (samodzielna gra)

"Boss Monster: Niezbędnik bohatera” (dodatek)

"Boss Monster: Twarde lądowanie” (dodatek)

"Boss Monster: Ukryte przedmioty”   (mini dodatek gratisowy)

"Boss Monster: Ukryte czary”   (mini dodatek gratisowy)

oraz ukazujące się właśnie „Narzędzia zagłady” (dodatek)

Wszystkie gry i dodatki można dowolnie łączyć.

"Boss Monster" został uznany za najlepszą grę planszową w 2016 i 2017 roku w kategorii Total Blackout podczas imprezy Pixel Heaven, prawdziwym święcie retro gier wideo.

Na AppStore i na GooglePlay dostępna jest gra mobilna „Boss Monster” (w wersji angielskiej). Można w niej tworzyć własne karty! http://www.drivethrucards.com/builder/bossmonster?src=smbanner


comments powered by Disqus