„Avengers: Wojna bez granic”, czyli superbohaterowie i moc atrakcji w Multikinie

Autor: Multikino Redaktor: Motyl

Dodane: 25-04-2018 13:02 ()


O „Avengers: Wojna bez granic” z pewnością można powiedzieć, że jest to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Multikino zaprasza na pierwsze pokazy od 25 kwietnia. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zdobycia plakatu z jednym z bohaterów

Widzów, którzy odliczają dni do premiery, z pewnością ucieszy fakt, iż już 25 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino odbywać się będą specjalne pokazy przedpremierowe. Z kolei dzień później, czyli 26 kwietnia, Multikino zaprasza do swoich kin na pierwsze seanse premierowe.

Dodatkowo na fanów marvelowskiego uniwersum, którzy między 30 kwietnia a 6 maja wybiorą się do Multikina na „Avengers: Wojna bez granic”, czeka w kasie kina wyjątkowy plakat B1 z podobizną jednego z trzech bohaterów – Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora.

Avengersi ramię w ramię z innymi superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny. Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo na podstawie scenariusza Markusa & Stephena McFeely’ów, a wyprodukował Kevin Feige. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.


comments powered by Disqus