Animatsuri 2018 – ruszamy!

Autor: Animatsuri Redaktor: Motyl

Dodane: 25-04-2018 08:22 ()


Serdecznie zapraszamy na dziesiątą już edycję Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej „Animatsuri”, który odbędzie się w dniach 20-22 lipca 2018 roku. W tym roku kolejny raz bawimy się w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego (CKS), mieszczącym się przy ul. Bobrowieckiej 9. Ponownie nocleg minimum będzie dostępny na terenie tego obiektu i ponownie rezygnacja z noclegu pozwala na zaoszczędzenie 10zł. Jeśli jeszcze CKS-u nie znacie, to jest to nowoczesny kompleks budynków, który jest jednym z lepszych miejsc w Warszawie na imprezy tego typu. Nieco więcej informacji na temat tego miejsca możecie znaleźć tutaj. Z kolei jeśli interesują Was tegoroczne opłaty związane z uczestnictwem w naszym festiwalu, to znajdują się one tutaj.

W tym roku ponownie przygotujemy dla Was multum atrakcji i zaprosimy fajnych gości. Również wracamy z naszym konwentowym LARP-em, który tym razem wkroczy do fantastycznego świata znanego z gier jRPG. Pierwsze szczegóły podamy Wam już niedługo w stosownej aktualizacji. Chcielibyśmy również poinformować Was, że trwa nabór do naszej ekipy i jeśli chcielibyście nam pomóc przy jej organizacji, to zapraszamy na tę stronę. Rozpoczęliśmy również zbieranie atrakcji, więc jeśli chcielibyście coś zgłosić, z czym wiążą się różne fajne profity, to na tej stronie możecie się zapoznać ze szczegółami.

Poniżej możecie się zapoznać z wstępną orientacyjną rozpiską najważniejszych dat z naszymi posunięciami:

  • 20 kwietnia – start rezerwacji dla uczestników
  • 27 kwietnia – start zgłoszeń atrakcji
  • 4 maja – start zgłoszeń wystawców
  • 1 czerwca – start zgłoszeń na cosplay

Oczywiście, w międzyczasie będziemy uzupełniać stronę o kolejne informacje związane z naszą imprezą, więc warto tutaj zaglądać raz na jakiś czas. Z kolei jeśli chcecie zobaczyć jak było w zeszłym roku, to warto zobaczyć poniższy filmik. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!


comments powered by Disqus