Fanowski pokaz „Deadpool 2” w Londynie tylko z Multikinem!

Autor: Multikino Redaktor: Motyl

Dodane: 23-04-2018 14:06 ()


Długo oczekiwana premiera i niepowtarzalna okazja, aby spotkać gwiazdy światowego formatu. Multikino zaprasza do udziału w jedynym takim w Polsce konkursie, w którym do wygrania jest udział w uroczystym przedpremierowym pokazie filmu „Deadpool 2” w Londynie z udziałem Ryana Reynoldsa.

Od 23 kwietnia do 3 maja trwa konkurs organizowany przez Multikino, który zbiega się ze światową premierą filmu „Deadpool 2”. Uczestnicy zabawy muszą zakupić w przedsprzedaży bilet na seans „Deadpool 2” oraz odpowiedzieć na pytanie otwarte, które znajdą na oficjalnym fanpage’u Multikino Polska na Facebooku (https://www.facebook.com/MultikinoPolska/). Autorzy 4 najbardziej kreatywnych, zwycięskich odpowiedzi będą mieli niepowtarzalną okazję polecieć na specjalny fanowski pokaz „Deadpoola 2”, który odbędzie się 10 maja w Londynie, czyli na kilkanaście dni przed oficjalną światową premierą. To jednak nie koniec atrakcji! W pokazie udział weźmie odtwórca głównej roli Ryan Reynolds. Będzie zatem okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, a może i także do zamienienia kilku słów z filmowym Wadem Wilsonem.

Przedsprzedaż biletów na film „Deadpool 2” w Multikinie rozpoczęła się 19 kwietnia. Bilety można nabyć w kasach kin sieci Multikino, poprzez www.multikino.pl , a także aplikację Multikino na telefon.

Czego mogą spodziewać się widzowie po drugiej części przygód superbohatera, w którego wciela się superprzystojny Ryan Reynolds? Producenci zapewniają, że w „Deadpool 2” nie zabraknie salw śmiechu, brawurowych pościgów czy scen walk. Po przeżyciu groźnego wypadku Wade Wilson stara się spełnić marzenia o sławie jako hodowca buldoga francuskiego. Próbuje odzyskać pasję do życia, toczy walki z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu. Podróżuje po całym świecie, by odkrywać znaczenie rodziny, przyjaźni i by ubogacić swoje życie… seksualne. Film na ekrany kin sieci Multikino wejdzie 18 maja.


comments powered by Disqus