Wyniki konkursu „Dorwać Gunthera”

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 19-04-2018 08:50 ()


Niniejszym publikujemy wyniki konkursu Dorwać Gunthera, na premierę którego serdecznie zapraszają Paradoks, Kino Świat i Spectator.

Dorwać Gunthera (oryg. Killing Gunther) reż. Taran Killam, USA 2017, 92 min.

Dorwać Gunthera to komedia, która dzieje się w świecie płatnych morderców. Grupa młodych, niedoświadczonych zabójców postanawia zamordować najbardziej tajemniczego, znienawidzonego i niesławnego w tej branży: Gunthera (Arnold Schwarzenegger). W ten sposób chcą się wspiąć w hierarchii. Z bronią w ręku zmuszają ekipę filmu dokumentalnego, żeby nagrała całe zdarzenie, bo chcą mieć dowód na swój wyczyn. Zaczyna się poszukiwanie Gunthera. Grupie przewodzi elegancki, ale zagubiony Blake (Taran Killam), a towarzyszy mu zbieranina drobnych rzezimieszków: zdrowo kopnięty Donnie (Bobby Moynihan), feministyczna femme fatale Sanna (Hannah Simone) i brutalne rosyjskie rodzeństwo Mia i Barold (Allison Tolman i Ryan Gaul). Zanim padną pierwsze strzały, misterny plan zaczyna się sypać. Gunther dowiaduje się, że ktoś na niego poluje i postanawia się zemścić. Ale śmierć to za mało: wcześniej chce się zabawić, dlatego sprawia, że cała grupa przestaje sobie ufać, a ponadto po piętach zaczyna im deptać FBI. Gunther wydaje się być zawsze o kilka ruchów do przodu, a ci, którzy chcieli być myśliwymi, niespodziewanie stają się zwierzyną łowną.

 

 Oto poprawne odpowiedzi:

1. 4

 

2. Dorwać Gunthera.

 

Podwójne wejściówki na pokaz filmu Dorwać Gunthera, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia w kinie Luna w Warszawie otrzymują:

  • Ania z Warszawy
  • Marcin z Warszawy
  • Dariusz z Wejherowa
  • Maciej z Ostrowi Mazowieckiej
  • Beata z Warszawy

 

Nagrodę w konkursie ufundowało Kino Świat i Spectator.


comments powered by Disqus