„Jessica Jones: Puls” - zapowiedź

Autor: Mucha Comics Redaktor: Motyl

Dodane: 15-04-2018 23:04 ()


Prezentujemy okładkę i przykładowe plansze albumu Jessica Jones: Puls , który ukaże się nakładem wydawnictwa Mucha Comics pod koniec kwietnia. 

Tytuł: Jessica Jones: Puls 

Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Mark Bagley, Brent Anderson, Michael Lark, Michael Gaydos, Olivier Coipel
Tłumaczenie: Marek Starosta, Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo: Mucha Comics 
Liczba stron: 360
Format: 168x257 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-65938-11-4
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 119,00 zł
Premiera: 26 kwietnia 2018
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii The Pulse #1-9 i #11-14 oraz New Avengers Annual #1.

JESSICA JONES – POPULARNA NOWA BOHATERKA STWORZONA PRZEZ BRIANA MICHAELA BENDISA 
W PRZEBOJOWEJ SERII ALIAS – POWRACA!

Była członkini Avengers, która została prywatnym detektywem, rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. Podejmuje pracę w gazecie „Daily Bugle”, w poświęconym superbohaterom nowym dodatku zatytułowanym „Puls!”. Pierwsze zlecenie: ujawnić tożsamość obdarzonego supermocami mordercy dziennikarki! Jaki związek ze sprawą ma Norman Osborn? W jaki sposób szokujące odkrycie Jessiki wpłynie na całe Uniwersum Marvela? Poszukiwanie odpowiedzi stanie się trudniejsze, gdy „Tajna Wojna” Nicka Fury’ego przeniesie się na ulice Nowego Jorku, a nawet do mieszkania Jessiki i Luke’a Cage’a! Kiedy ich życie legnie w gruzach, Jessica odpowie kontratakiem! A na koniec chwila, na którą czekaliście: narodziny dziecka Jessiki i Luke’a oraz ich ślub! Gościnnie pojawią się Spider-Man, Kapitan Ameryka, New Avengers i nie tylko!

W skład albumu wchodzą materiały opublikowane pierwotnie jako The Pulse #1–9 i #11–14 oraz New Avengers Annual #1 z 2006 roku. Scenariusz: Brian Michael Bendis. Rysunki: Mark Bagley, Brent Anderson, Michael Lark, Michael Gaydos i Olivier Coipel.

Galeria


comments powered by Disqus