Mega kwiecień w Portal Games!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 15-04-2018 14:28 ()


Mamy dla was tonę nowości - premiery wspaniałych gier, zapowiedzi kolejnych tytułów, mnóstwo ciekawych filmików do obejrzenia. Jest z czym się zapoznawać przez weekend!

11 kwietnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanej planszowej gry, która zwojuje każdą imprezę - Decrypto!

Nie możemy się doczekać, aż sięgnięcie po ten tytuł, sformujecie swoje drużyny i staniecie w szranki o miano najlepszych łamaczy szyfrów. Zabawa w skojarzenia dawno nie była taka satysfakcjonująca!

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do naszego sklepiku!

Rozgrywka na żywo w Decrypto - Portal Games Vs Recenzenci

Możecie przekonać się o tym na własne oczy, zamiast wierzyć nam na słowo. Portal Games rzucił wyzywanie. Na pojedynek odpowiedział Geek Factor, Po-Gra-My, Sterta Gier i Angry BoardGamer, czyli kwiat polskiej sceny recenzenckiej.

Materiał powstał na tegorocznym Portalconie.

Horda zombie w klimatach średniowecznego fantasy ruszyła do sklepów! 11 kwietnia miejsce miała premiera sklepowa wielkiej gry planszowej Zombicide: Czarna Plaga!

W ramach naszego Programu Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, gra będzie do nabycia tylko na miejscu, w sklepach stacjonarnych, aż do ogólnej premiery gry 13 czerwca! Fanów tłuczenia zombie mieczami i czarami, którzy nie mają po drodze do sklepu z grami zapraszamy do naszego sklepiku!

Chcecie dowiedzieć się o grze więcej? Wejdźcie na oficjalną stronę gry!

Rozgrywka na żywo w Zombicide

A już w poniedziałek, 16 kwietnia o godzinie 16:00 ekipa Portalu stanie do walki o wolność i zachowanie własnych mózgów we własnych głowach! Zajrzyjcie na nasz kanał Portal Games PL na YouTubie, aby obejrzeć livestream z rozgrywki!

Cóż można powiedzieć o Zamkach Caladale? To śliczna gra o budowaniu swojego własnego zamku, która spodoba się nie tylko młodszym odbiorcom. Nie pozwólcie, aby przeszła wam koło nosa - premiera Zamków Caladale już 18 kwietnia!

Przeczytajcie, co o grze ma do powiedzenia Marek: 
"Długo zastanawiałem się w jaki najkrótszy sposób mógłbym opisać doświadczenie jakie towarzyszy nam przy budowie tych śmiesznych, powyginanych we wszystkie strony zamków.

Zacznijmy od tego co jest dla mnie ważne w grze Zamki Caladale. Na zwracam uwagę na to, aby mój zamek wyglądał przepięknie - staram się by jego konstrukcja była solidna, bez żadnych luk czy słabych stron.

I nagle zdaję sobie sprawę, że jednak mi to nie wychodzi. W moich murach są dziury, baszty rosną w bok, a cały kamienny zamek przeplata się z konarami drzew. Dokładam kolejne kafle, a wieże strażnicze nabierają coraz bardziej komediowego kształtu.

Kształtu, który mnie relaksuje. Nie czuję presji, nie czuję rozczarowania, że mój zamek nie wygląda jak twierdza nie do zdobycia. Zamiast tego czuje się jak po kilkunastu minutach wygodnego leżakowania na świeżym powietrzu z dobrym koktajlem w dłoni.

Jakie uczucia budzą we mnie Zamki Caladale? Z całą pewnością relaksu. Jest to jedna z tych gier, które działają na mnie odprężająco. Pozwala mi zamknąć się w moim bajecznym zamku, wyglądającym jak pomysł zwariowanego architekta. Ale z całą pewnością wyluzowanego architekta."


comments powered by Disqus