Konkurs „Dorwać Gunthera”

Autor: Redakcja Redaktor: Motyl

Dodane: 08-04-2018 12:20 ()


Już 27 kwietnia do kin trafi nowy film z Arnoldem Schwarzeneggerem - Dorwać Gunthera. W związku z jego premierą Paradoks, Kino Świat i Spectator zapraszają do udziału w konkursie, w którym do wygrania są wejściówki na pokaz przedpremierowy w Warszawie. 

Dorwać Gunthera (oryg. Killing Gunther) reż. Taran Killam, USA 2017, 92 min.

Dorwać Gunthera to komedia, która dzieje się w świecie płatnych morderców. Grupa młodych, niedoświadczonych zabójców postanawia zamordować najbardziej tajemniczego, znienawidzonego i niesławnego w tej branży: Gunthera (Arnold Schwarzenegger). W ten sposób chcą się wspiąć w hierarchii. Z bronią w ręku zmuszają ekipę filmu dokumentalnego, żeby nagrała całe zdarzenie, bo chcą mieć dowód na swój wyczyn. Zaczyna się poszukiwanie Gunthera. Grupie przewodzi elegancki, ale zagubiony Blake (Taran Killam), a towarzyszy mu zbieranina drobnych rzezimieszków: zdrowo kopnięty Donnie (Bobby Moynihan), feministyczna femme fatale Sanna (Hannah Simone) i brutalne rosyjskie rodzeństwo Mia i Barold (Allison Tolman i Ryan Gaul). Zanim padną pierwsze strzały, misterny plan zaczyna się sypać. Gunther dowiaduje się, że ktoś na niego poluje i postanawia się zemścić. Ale śmierć to za mało: wcześniej chce się zabawić, dlatego sprawia, że cała grupa przestaje sobie ufać, a ponadto po piętach zaczyna im deptać FBI. Gunther wydaje się być zawsze o kilka ruchów do przodu, a ci, którzy chcieli być myśliwymi, niespodziewanie stają się zwierzyną łowną.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania i wysłać je na adres: motyl@paradoks.net.pl podając imię, nazwisko, adres do korespondencji.

 

1. W ilu częściach Terminatora zagrał Arnold Schwarzenegger?

 

2. Jaki tytuł nosi debiut reżyserski Tarana Killama?

 

Spośród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi rozlosujemy podwójne wejściówki na pokaz filmu Dorwać Gunthera, który odbędzie się w dniu 24 kwietnia w kinie Luna w Warszawie. 

 

Konkurs trwa do 15 kwietnia 2018 r.

 

Nagrodę w konkursie ufundowało Kino Świat i Spectator.


comments powered by Disqus