Przedsprzedaż biletów na "Avengers: wojna bez granic" w IMAX

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 07-04-2018 16:36 ()


Po raz pierwszy w historii kina film został nakręcony wyłącznie najnowocześniejszymi kamerami Alexa IMAX®. Dzięki temu fani Avengersów odkryją do 26% więcej obrazu i doświadczą przygód zapierających dech w piersiach. Połączenie obrazu z kamery z procesem tworzenia filmu w technologii IMAX® skutkuje uzyskaniem krystalicznie czystego, cyfrowego obrazu w najwyższej jakości, w wyrazistych i kontrastujących kolorach, uwidaczniających każdy najmniejszy szczegół. To spowoduje, że widz poczuje się jak jeden z marvelowskich super bohaterów walczących o losy Ziemi. Przedsprzedaż biletów na seanse „Avengers: Wojna bez granic” w IMAX® już wystartowała! Bilety są do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/imax#/.  

„Avengers: Wojna bez granic” to kolejna część z cyklu fantastycznych filmów akcji na podstawie serii komiksów kultowego wydawnictwa Marvel Comics. Tytułowi Avengersi to superbohaterowie, których misją jest chronić świat przed niebezpieczeństwem. Na ich drodze pojawia się nowy przeciwnik - Thanos, którego celem jest zebranie wszystkich 6 Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Jeśli zdoła to zrobić, los całego wszechświata będzie zależeć od irracjonalnych zachcianek tyrana. Wszyscy znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Tylko Avengersi mogą uchronić galaktykę przed zagładą. Czy staną na wysokości zadania i zdołają powstrzymać Thanosa? Przekonaj się już wkrótce!

„Avengers: Wojna bez granic” to wyjątkowa produkcja nie tylko przez swoją fabułę i scenariusz, ale też dlatego, że jest to pierwszy film w historii kinematografii zrealizowany wyłącznie przy użyciu nowoczesnych kamer Alexa IMAX®. Reżyserowie, Joe i Anthony Russo zapewniają, że dzięki temu Avengersi dostarczą wrażeń, o jakich nikomu się nie śniło. Tylko ten film wyświetlany będzie w rozszerzonej skali IMAX 1.9:1, co zapewni kinomanom do 26% więcej obrazu niż w standardowych salach kinowych. Zanurz się w świecie superbohaterów dzięki obrazowi wyświetlanemu na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie z obrazem o zwiększonej jasności, ostrości i kontraście. Technologia IMAX® to także profesjonalny system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali. Żaden dźwięk zwiastujący, że zagrożenie czai się za twoimi plecami, nie umknie twojej uwadze!

 


comments powered by Disqus