Polscy aktorzy w nowych rolach – moda na seriale do słuchania

Autor: Storytel Redaktor: Motyl

Dodane: 29-03-2018 12:48 ()


Krótkie odcinki, ciekawa fabuła i cały sezon dostępny w dniu premiery. Nic dziwnego, że seriale audio stają się coraz popularniejsze. Są to krótkie i wciągające, dzięki czemu idealnie wpisują się w rytm miejskiego życia. Towarzyszą ci w drodze do pracy, w aucie, na spacerze czy podczas treningu. Kolejne odcinki są zawsze pod ręką, bo cała seria dostępna jest w dniu premiery. Wyjmujesz telefon, uruchamiasz aplikację i wybierasz swoją ulubioną historię… albo ulubiony głos.

 

W kolekcji Storytel Original można usłyszeć wielu uznanych aktorów m.in. Andrzeja Chyrę, Antoniego Pawlickiego czy Marcina Perchucia. W naszych studiach skończyli właśnie nagrywać Szymon Bobrowski, Grażyna Wolszczak, Jacek Rozenek i Julia Kamińska. Najważniejsza jednak zawsze jest historia, dlatego szczególną uwagę przykładamy do wyboru twórców naszych seriali. Na ukończeniu są już, między innymi, fabuły Marty Guzowskiej, Marcina Ciszewskiego i Jakuba Małeckiego. Zwłaszcza Kuba zaskoczy miłośników swojej prozy, bo „Nowe życie” jest thrillerem o psychopatycznym zabójcy."

Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska. 

Storytel Original to historie pisane z myślą o audiobookach. Są przygotowane w taki sposób, żeby łatwo było się na nich skupić, bez względu na to, co robisz podczas słuchania. Każdy odcinek tworzy pewną zamkniętą całość, jednocześnie stanowiąc fragment głównego wątku o Rozenek, Guzik, Kamińska.
 
Na pierwszy kwartał Storytel Original przygotował cztery zupełnie różne propozycje seriali - komedię, thriller polityczny, thriller medyczny i bajkę.
„Summer Karlsson” Johanny Nilsson czyta Anna Guzik, znana z takich produkcji jak „Hela w opałach” i „Na Wspólnej”. Szwedzka komedia opowiada historię 36-latki, która po śmierci matki musi nauczyć się samodzielności, a także odnaleźć radość życia.
 

Natomiast Jacek Rozenek wprowadzi nas w świat „Wirusa demokracji” Rafała Babraja. Historia rozgrywa się w Polsce, przez którą przetacza się bezprecedensowa fala przemocy. Politycy, zamiast szukać jej źródła, wykorzystują okazję, by zawalczyć o władzę. Miłośnikom thrillerów spodoba się również „Życie na sprzedaż” Magdaleny Wilk, czytane przez Szymona Bobrowskiego, gdzie młody lekarz stanie naprzeciwko handlujących organami morderców i będzie zmuszony wybierać między dobrem pacjentów a swojej rodziny.
 
 
Julia Kamińska z kolei zaczaruje nie tylko dzieci, ale i dorosłych. „Hania i Kudłaty Pies” Marcina Mortki upewniają nas w przekonaniu, że świat dzieci jest bogatszy niż dorosłych. A już na pewno świat Hani, w której domu mieszkają skrzaty, w salonie czyha zaś groźny Zakanapior. Nic nie jest jednak straszne, gdy u boku ma się takiego przyjaciela jak Kudłaty Pies.

Bajki zawsze mają dobre zakończenie. Natomiast przygoda z produkcjami Storytel Original, ma też dobry początek - 14 dni za darmo. Spróbuj i zamień się w słuch. Niech i Twoja codzienna podróż zamieni się w niezwykłą historię.

comments powered by Disqus