Robinson Crusoe - Zestaw promo dla sklepów, klubów i lokali planszówkowych!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 22-03-2018 06:15 ()


Mamy dla was coś ekstra. W ramach naszego Programu Wsparcia Sprzedaży Detalicznej, chcielibyśmy zaprezentować wam nasz nowy zestaw promo dla Robinsona Crusoe!

Robinson Crusoe In-Store Event Kit ma premierę 21 marca 2018. Od tego nia sklepy, kluby, lokale, knajpy planszówkowe i konwenty mogą zamawiać u nas zestaw i z jego pomocą organizować niezapomniane wieczory z Robinsonem. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w takim wydarzeniu, skontaktujcie się ze swoim ulubionym lokalem i zapytajcie go o możliwość organizacji wspólnego grania.

Zobaczcie, co znajduje się w zestawie:


Nowy scenariusz do Robinsona Crusoe

Dla każdego fana Przygód na Przeklętej Wyspie będzie to nie lada gratka. Zestaw zawiera Zupełnie nowy scenariusz - Wehikuł Czasu!

Jego autorem jest Themistoklis Dakanalis, zwycięzca konkursu z 2017 roku na najlepszy fanowski scenariusz do Robinsona. Od momentu publikacji Zestawu, jego dzieło staje się jedenastym oficjalnym scenariuszem do gry Robinson Crusoe!

Wehikuł Czasu zabierze was w (jak można się domyślać) podróż w czasie, do ery niebezpiecznych bestii i rzadkich leczniczych roślin. Waszym celem będzie ocalić własne życie!

Każdy zestaw zawiera jedną kopię scenariusza Wehikuł Czasu.

Nowa postać - Gracz!Nie powinno się podróżować w czasie bez należytego przygotowania! A kto zna się lepiej na metafizyce podróży w czasie, paradoksach kontinuum czasoprzestrzennego (poza Doktorem?) Kto jest lepiej przygotowany do korzystania z Wehikułu Czasu niż doświadczony Gracz?

Nowa postać Gracza i Graczki do Robinsona Crusoe to zabawny mini-dodatek. Postać ta może być użyta w dowolnym istniejącym scenariuszu. Gracz zna takie przydatne umiejętności jak Bonus do KP, który tymczasowo tworzy tarcze ochronne wokół postaci i pozwala unikać obrażeń podczas polowania, a także inne związane z graniem zdolności, takie jak Noob, Cheater i Powergamer.

Każdy zestaw zawiera 8 kopii postaci Gracza


Drewniane znaczniki ryb!

I wreszcie coś, na co wszyscy czekaliście! Drewniane znaczniki ryb! Te śliczne małe drewienka reprezentują zasób jedzenia. Teraz już nie musicie więcej łowić bananów - możecie zdobywać ryby, tak jak na to wskazują ilustracje na planszy do gry!

Każdy zestaw zawiera 16 drewnianych znaczników ryb

Nie zwlekajcie i zapytajcie w swoim ulubionym lokalu planszówkowym, czy zamierzają organizować rozgrywkę w Robinsona Crusoe!


comments powered by Disqus