Przyjedź chopperem! MOTORBIKE GARAGE MECHANIC SIMULATOR startuje dziś na Steam!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 14-03-2018 13:44 ()


Ścierając resztki smaru z gęsto wytatuowanych ramion, ogłaszamy premierę najlepszej gry dla mechaników i miłośników chopperów.

 Chciałbyś zostać mechanikiem motocyklowym, ale masz ciut za mało kasy na motocykl albo założenie warsztatu? Możemy pomóc! W grze Motorbike Garage Mechanic Simulator możesz być sam na sam z drogimi, lśniącymi chromem ślicznotkami. Możesz podziwiać ich kształty. Dotykać. Próbować nowych rzeczy. Nie martw się, jeśli wykręcisz coś niewłaściwego, możesz zacząć od nowa.

Nasza miejscówka oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby spełnić marzenia. Mamy garaż, w którym możesz rozbierać, naprawiać i składać od zera motocykle. Na wyposażeniu jest laptop do kupowania nowych części zamiennych i polowania na okazje na rynku wtórnym. Jest też malarnia, w której można zabawić się z częściami.

Wiemy, co cię pociąga - dbałość o szczegóły. Każdy chopper w naszej grze ma 260 części zamiennych. Niemal każda część występuje w wielu odmianach, więc jest ponad 600 wariantów. Wymiana podnóżków w maszynie klienta to fraszka, ale co powiesz na złożenie choppera od zera? To masa pracy i satysfakcji!

Obdarz maszynę miłością i uwagą, na przykład dbając o pomalowanie części na pasujące kolory, a klient zapłaci dużo więcej niż wydałeś na części. Będziesz mieć przystojną sumkę na rozwój firmy.

Poza kasą gromadzisz punkty doświadczenia. A im więcej EXP, tym trudniejsze zadania od klientów. Czy już wspominaliśmy, że nasz losowy system generowania misji nie jest zupełnie losowy?

Motorbike Garage Mechanic Simulator ukaże się na Steam dziś o 17:00. Radujmy się!

Cechy:
Lśniące choppery z 260 częściami zamiennymi
Setki nowych i używanych części do kupienia
Niezliczone, losowo generowane zlecenia o rosnącej trudności
Ekonomia small business: dobór zleceń, zakupy, pożyczki

Motorbike Garage Mechanic Simulator
Co: Realistyczna symulacja garażu mechanika motocyklowego
Kto: Dev4Play i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: Dziś! (godz. 17:00)

comments powered by Disqus