Maraton Pitbulla w Cinema City zbliża się wielkimi krokami!

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 12-03-2018 18:19 ()


Maraton Pitbulla to doskonała propozycja dla tych, którzy w filmach oczekują ekscytujących zwrotów akcji, nietuzinkowego scenariusza, pięknych kobiet i dreszczu adrenaliny. Seria „Pitbull” opowiada o potyczkach dwóch gangów mafijnych i policjantach starających się przywrócić porządek. Oczywiście pojawiają się też wątki miłosne, które tylko komplikują całą akcję.

Podczas Maratonu w Cinema City wyświetlone zostaną aż 3 filmy. „Pitbull. Nowe porządki”, w którym policjanci z mokotowskiej komendy łączą siły z kolegami po fachu z wydziału zabójstw z Pałacu Mostowskich, by rozbić najsilniejszą organizację przestępczą w kraju. Na ekranie zobaczymy między innymi Bogusława Lindę, Piotra Stramowskiego, Maję Ostaszewską, Agnieszkę Dygant i Andrzeja Grabowskiego. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zostanie wyświetlony jako drugi film podczas Maratonu. Tym razem to młode, piękne policjantki stawią czoła nieobliczalnym przestępcom. Jednocześnie będą musiały walczyć z problemami w życiu prywatnym, które wcale nie daje im taryfy ulgowej. W ich role wcieliły się m.in. Magdalena Cielecka, Joanna Kulig, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska. Jako ostatni zostanie wyświetlony najnowszy z serii - „Pitbull. Ostatni pies”, z Marcinem Dorocińskim, Dodą, Adamem Woronowiczem i Krzysztofem Stroińskim w rolach głównych. Jak zakończy się ostateczny pojedynek policjantów i mafiozów? Czy gangi walczące o dominację nad miastem zostaną wreszcie zlikwidowane? Dowiesz się w Cinema City podczas Maratonu Pitbulla – już w piątek 16 marca o godz. 22.00 w wybranych kinach Cinema City.

Maraton Pitbulla odbędzie się w wybranych 22 kinach Cinema City: Arkadia (Warszawa), Galeria Mokotów (Warszawa), Białołęka (Warszawa), Wroclavia (Wrocław), Bonarka (Kraków), Wolność (Częstochowa), Czerwona Droga (Toruń), Krewetka (Gdańsk), Punkt 44 (Katowice), Starogard, Zielona Góra, Bielsko-Biała, Lublin, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Rybnik, Bytom, Gliwice, Ruda, Wałbrzych, Bydgoszcz.


comments powered by Disqus