Gry FoxGames laureatami nagród "Świat Przyjazny Dziecku" oraz "Zabawka Roku"

Autor: FoxGames Redaktor: Motyl

Dodane: 20-02-2018 17:01 ()


Jak ważna jest rodzina i kim dla mamy jest babcia? Którędy dziś pójdziemy do przedszkola i jakie elementy drogi zapamiętamy? 

Gry "Moja droga do przedszkola" oraz "Moja rodzina" uczą dzieci najważniejszych pojęć związanych z codziennym życiem. Pokazują jak ważna jest rodzina i jakie relacje w niej zachodzą oraz tego, że nawet zwykła droga do przedszkola może być fantastyczną przygodą!

Proste zasady i trzy warianty rozrywki w każdej z gier!  

Gry zdobyły Nagrodę Główną w XVI edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku", organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 
"XVI edycja Konkursu Świat przyjazny dziecku, którego organizatorem jest Komitet Ochrony Praw Dziecka, dobiegła końca. W tym roku padł rekord zgłoszeń: Kapituła oceniała ok. 300 produktów: książek, gier, zabawek, miejsc, akcesoria. Nie było to łatwe zadanie, ale Kapituła, w której składzie zasiadają wybitni specjaliści i autorytety, sprostała zadaniu! 
.
A w Kapitule od lat zasiadają znakomitości - dr Aleksandra Piotrowska, Joanna Olech, Małgorzata Janina Berwid, Dorota Zawadzka, Magdalena Łazarkiewicz, Justyna- Marszałkowska- Jakubik, Artur Barciś, Robert Myśliński, Profesor Mieczysław Wasilewski. Grono kapituły zasilają także specjalistki z dziedziny rynku zabawek: Dorota Mazurek, Ania Okę, Anna Wakulak oraz marketingu- Dorota Karbowska Zawadzka. Organizatora reprezentują Mirosława Kątna i Magdalena Stachowiak- Alexandrowicz."

 

PINGOLO Kto zostaje na lodzie?

Wesoła gra dla wszystkich dzieci.

Na czym polega? 

Gracze rzucają 2 kostkami i starają się odnaleźć ukryte pod pingwinkami jaja, które odpowiadają kolorom wyrzuconym na kostkach. Ten kto pierwszy zgromadzi na swojej górze 6 pingwinków i jaj, wygrywa.

"Pingolo" zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez portal zabawkowicz.pl  w kategorii "Zabawka Roku. Nagroda Dzieci" 2017 jak również Nagrodę Główną w XVI edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.


comments powered by Disqus