Who let the cats out? Oficjalna premiera OPOWIEŚCI Z NYANII!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 16-02-2018 15:40 ()


Nareszcie! Po miesiącach duszenia się ze śmiechu we własnym gronie możemy pokazać światu najzabawniejszy rolplej roku! Opowieści z Nyanii zaskoczą cię poważnymi wątkami ukrytymi za pastelowymi rysunkami... przeważnie kotków.

 
 
Z technicznego punktu widzenia Opowieści z Nyanii to RPG w stylu retro, z grafiką pixel art, turowymi bitwami, wciągającą fabułą i 20 godzinami rozgrywki. Ale to tylko wierzchołek góry kotowej! Twórcy gry użyli tej formuły, by dostarczyć tony humoru, cudownej dziwności, a czasami – czystego szaleństwa.

Nyania jest pełna milutkich kotów, żyjących bułek i wrogich nazistowskich mebli (serio). Ekscentryczny świat gry skojarzy ci się raczej z twoją ulubioną kreskówką dla dorosłych. Bohaterka gry, miassasynka Mrutair, nie jest typem szczęśliwej optymistki. Nic dziwnego, skoro jako dziecko straciła rodzinę i patrzyła, jak sąsiedzi płoną żywcem podczas masakry wioski.

W trakcie rozgrywki możesz wyciągnąć Mrutair z mroków... albo nie. Pod maską gry działa system przyjaźni z kluczowymi postaciami, który śledzi twoje decyzje, zmieniając rozgrywkę i fabułę. Trzeba przejść grę wielokrotnie, żeby odkryć każdy zakątek fabuły.

A właśnie, fabuła! Jest ogromna! Scenariusz Opowieści z Nyanii liczy ponad 740 tysięcy znaków! To więcej niż Hobbit. Na dodatek dialogi i inne teksty są pełne zabawnych memów, ciętych komentarzy i odniesień do popkultury. Im więcej filmów, seriali, książek i gier znasz, tym więcej zabawy wyciśniesz z Nyanii!
 


Premiera Opowieści z Nyanii odbędzie się 16 lutego 2018 roku, o godzinie 17:00. Grę będzie można kupić w sklepach Steam i Nuuvem, a jeśli jesteś w dobroczynnym nastroju, znajdziesz ją na Humble Store.

comments powered by Disqus