Świętuj Międzynarodowy Dzień Kota! Specjalne pokazy filmu „KEDI” w kinach!

Autor: M2 Films Redaktor: Motyl

Dodane: 13-02-2018 16:40 ()


Wszyscy wiedzą, że w lutym najważniejsza data po Światowym Dniu Pizzy i Walentynkach to 17 lutego – Międzynarodowy Dzień Kota! 

Zastanawiacie się, jak najlepiej uczcić kocie święto? Mamy dla was podpowiedź – wybierzcie się na jeden ze specjalnych pokazów najpopularniejszego kociego filmu! „KEDI” już 17 lutego ponownie w kinach – nie przegapcie takiej okazji!

„KEDI” to fenomenalny dokument o życiu stambulskich kotów, który podbił serca publiczności na całym świecie, a w Polsce już po dwóch tygodniach wyświetlania stał się najchętniej oglądanym filmem dokumentalnym roku. Kociarze, oto film waszego życia!

Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe kocie indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule, mieście z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedynym w swoim rodzaju najprawdziwszym kocim imperium. Oglądamy z bliska ich codzienne przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie!

Pełną listę kin, w których w sobotę 17 lutego odbędą się seanse filmu „KEDI”, znajdziecie na www.kedi.pl. Do zobaczenia!


comments powered by Disqus