Filmowa podróż pod znakiem miłości - lutowa trasa Objazdowego Kina Visa

Autor: Objazdowe Kino Visa Redaktor: Motyl

Dodane: 12-02-2018 17:12 ()


Wystartowała walentynkowa trasa Objazdowego Kina Visa!

Przystanki zaplanowano w 20 miejscowościach, w tym w województwach dolnośląskim i świętokrzyskim. Ekran kinowy pojawi się m.in. w Wolsztynie, Sycowie, Strzelcach Opolskich, Suchej Beskidzkiej, Staszowie i Annopolu.

Filmowa podróż po Polsce pod znakiem miłości potrwa od 9 lutego do 1 marca br. Mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kina, będą mogli obejrzeć aż pięć premierowych tytułów.

W lutym widzowie Kina Visa odkryją różne oblicza intensywnych uczuć. Jedno z nich będzie można odnaleźć w „Planie B" – filmie wielokrotnie nagradzanej Kingi Dębskiej. To opowieść o przypadkowych spotkaniach, które zmieniają życie. Po projekcji może się okazać, że czasami warto porzucić kontrolę i po prostu zaufać życiu. „Plan B” to szansa na spotkanie z plejadą gwiazd. Wśród nich m.in.: Kinga Preis, Edyta Olszówka i Marcin Dorociński. Na uwagę zasługuje też pełna wdzięku czworonożna aktorka. W filmie dostała imię... Kotlet i jest po prostu do zjedzenia!

W walentynkowy nastrój idealnie wpisuje się „Podatek od miłości”, debiut fabularny Bartosza Ignaciuka – reżysera popularnego serialu TVN „Usta Usta”. Tym razem widzowie przekonają się, że tani podryw może naprawdę drogo kosztować. Magnesem, który przyciąga kobiecą część publiczności, jest bez wątpienia Grzegorz Damięcki. U jego boku piękne kobiety, na ekranie towarzyszą mu m.in. Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka i Weronika Rosati. Można się zapatrzeć, ale też zasłuchać, bo film promuje wpadający w ucho utwór śpiewany przez Kayah i Grzegorza Hyżego.

Do reżyserów, którzy zaprezentują swoje filmy w lutym, dołącza także Patryk Vega. Jego „Kobiety Mafii” już od 23 lutego premierowo na ekranie Kina Visa. W obsadzie m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant i Katarzyna Warnke.

Polskie produkcje to zaledwie fragment walentynkowych propozycji. „Nowe oblicze Greya” pozwoli spotkać się z ekranowym duetem - Dakota Johnson i Jamie Dornan. Małżeńska obrączka w przypadku głównych bohaterów zdecydowanie pobudza filmowe emocje. 

Chwil pełnych wzruszeń nie zabraknie podczas seansów filmu „Cudowny chłopak. To poruszającą opowieść o tym, jak trudno poradzić sobie z odmiennością. Na ekranie fantastyczny jedenastolatek nominowany do nagrody Critics Choice - Jacob Tremblay. Towarzyszą mu Julia Roberts i Owen Wilson. Po projekcji warto przypomnieć sobie hasło filmu – dobroć jest zaraźliwa.

Objazdowe Kino Visa jak zawsze pamięta o najmłodszych – często najbardziej zaangażowanych widzach. Rozemocjonowani nierzadko na głos komentują poczynania swoich ulubionych bohaterów. Uwielbiamy te momenty, bo pokazują prawdziwą magię kina! Mamy nadzieję, że emocje obudzi w nich film „Pszczółka Maja. Miodowe Igrzyska”. Dzieciaki poznają też dalsze losy niedźwiadka, który zrobił już oszałamiającą karierę na wielkim ekranie. Mowa o Paddingtonie - w drugiej części jego przygód dowiemy się, jak podać komuś pomocną łapę. („Paddington 2”). Przez tę historię poprowadzi nas głos Artura Żmijewskiego.


comments powered by Disqus