Premiera hitu „Czarna Pantera” w Cinema City, IMAX, 4DX i Dolby Atmos

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 09-02-2018 15:24 ()


„Czarna Pantera” to od dawna zapowiadana ekranizacja słynnej serii Marvel Comics w reżyserii Ryana Cooglera. Emocjonującą historię króla T’Challi będzie można oglądać w kinach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie: na panoramicznym ekranie w IMAX®, w formacie 4DX® oddziałującym na wszystkie zmysły oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Dostarczą one niezapomnianych doświadczeń filmowych, jakich nie przeżyjesz w żadnym innym kinie. Premiera odbędzie się 14 lutego, ale największych fanów marvelowskiego świata zapraszamy do IMAX® na pierwszy pokaz już o północy z 13 na 14 lutego. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/czarna-pantera.

 T’Challa po śmierci ojca wraca do kraju, by objąć tron, lecz wkrótce Wakanda zostaje napadnięta. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników, aby pokonać wroga i ochronić swój lud i jego kulturę. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

Film wyreżyserował Ryan Coogler, twórca m.in. „Creed: Narodziny legendy” z Sylvestrem Stallone. W „Czarnej panterze” wystąpili m.in. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Forest Whitaker.

Dzięki technologii IMAX® masz szansę obejrzeć „Czarną Panterę” w absolutnie najlepszej jakości na panoramicznym ekranie, na którym obraz jest krystalicznie czysty, o zwiększonej jasności i kontraście, a w efekcie - głębi kolorów. IMAX® to także cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali, który potrafi wyemitować dźwięk do miejsca, w którym nawet nie ma głośnika! Lecz to nie wszystko! Miłośnicy wrażeń słuchowych będą zachwyceni pokazem w technologii Dolby Atmos®, dzięki której dźwięk opływa widza z każdej strony (nawet z sufitu), „wrzucając” go w sam środek akcji i dostarczając niesłychanych emocji. Jeśli natomiast lubisz ekstremalne doświadczenia, wybierz się na seans w technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Dzięki efektom specjalnym, takim jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, doskonale zsynchronizowanymi z wydarzeniami na ekranie, naprawdę poczujesz się jak superman w świecie science-fiction. Możliwości technologii 4DX® pozwolą Ci poczuć, jakbyś sam kierował samochodem i uczestniczył w trwającej aż 5 minut scenie pościgu. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych scen stworzonych dotychczas z wykorzystaniem efektów 4DX®. Dzięki tej technologii doświadczysz też podróży prawdziwym statkiem kosmicznym. I to nadal nie wszystko! Siedząc w kinowym fotelu, będziesz miał wrażenie, że sam posiadasz wyostrzone zmysły, tnące wszystko pazury, specjalne buty, pelerynę, i że zmieniasz się w superbohatera.

„Czarną panterę” będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia, w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity i Bydgoszcz, Wrocław Wroclavia, oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach w Warszawie (Galeria Północna) i Wrocławiu (Wroclavia).


comments powered by Disqus