RIG OR SKILL: PC BRAWL to klub walki dla PC Master Race

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 24-01-2018 13:07 ()


Pierwsza zasada: na luzie rozmawiasz o klubie, w którym high-endowe pecety pojedynkują się przez internet. Wygrywasz, chwalisz się, zyskujesz elitarną poświatę.

Gra free to play Rig or Skill: PC Brawl powstała z miłości do cymbergaja i memów PC Master Race. Dlatego areny pojedynków przypominają płytę główną, a udane ataki spowalniają komputer przeciwnika. Wirtualny, nie prawdziwy - nie jesteśmy zwierzętami.

Wybierz parametry sprzętowe swojego peceta i walcz online w luźnym lub rankingowym pojedynku. Strzelaj dwoma typami mobilnych jednostek – odbijającą się lub wybuchającą po trafieniu na przeszkodę. Trafiaj w CPU przeciwnika, aż FPS jego komputera spadnie do zera.

Broń swojej maszyny i zmieniaj sytuację na arenie za pomocą jednostek statycznych, widzialnych lub niewidzialnych dla rywala. Zbuduj barierę ochronną wokół swojego procesora.  Ustaw pułapki na połowie przeciwnika i patrz, jak jego jednostki odbijają się i trafiają w nie ten procek, co trzeba.

Dla odmiany tryb solo to seria łamigłówkowych wyzwań. Spróbuj trafić do celu mobilną jednostką, pokonując system ścian, pułapek i teleportów. Zaliczaj wyzwania, by gromadzić punkty doświadczenia, levelować profil i zdobywać nagrody w grze!

Rig or Skill: PC Brawl to jednak przede wszystkim gra dla społeczności. Planujemy dać graczom nie tylko globalny system rankingowy, ale też wojny klanów i okresowe mistrzostwa ligowe. Niech żyje PC Master Race!
 


Rig or Skill: PC Brawl ukaże się w I kwartale 2018 roku.

Cechy:
Współczesna wersja cymbergaja, przystępna i bardzo dynamiczna
Dowcipne inspiracje memami PC Master Race
Nacisk na społeczność: ranking online, sezony ligowe, lista znajomych, klany
Superstabilne serwery dzięki licencji GameSparks

Rig or Skill: PC Brawl
Co: Arena potyczek PC Master Race, free to play
Kto: Don't Bite Devs i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: I kwartał 2018 roku

comments powered by Disqus