Michael Shannon i Elle Fanning w pustynnym thrillerze sci-fi producentów „Johna Wicka” i „Gangstera”

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 23-01-2018 21:56 ()


Producenci hitów „JOHN WICK”, „GANGSTER” i „MELANCHOLIA” przedstawiają zachwycający wizualnie i trzymający w napięciu postapokaliptyczny thriller o chciwości, zbrodni i zemście. W obsadzie plejada topowych nazwisk z Hollywood: dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon („CZŁOWIEK ZE STALI”, „ZWIERZĘTA NOCY”), Elle Fanning („NA POKUSZENIE”, „NEON DEMON”), Nicolas Hoult („MAD MAX. NA DRODZE GNIEWU”) i Kodi Smit-McPhee („DROGA”, „POZWÓL MI WEJŚĆ”). Autorem zdjęć jest nominowany do nagrody BAFTA Giles Nutgens („AŻ DO PIEKŁA”).

W postapokaliptycznym świecie niedalekiej przyszłości malejące zasoby wody sprawiają, że jest ona najcenniejszym surowcem. Ernest Holm (Michael Shannon) wraz z dwójką dzieci próbuje przetrwać w ciężkich warunkach, broniąc swojej farmy przed bandytami. Mężczyzna zarabia na życie jako dostawca i liczy, że jego ziemia kiedyś znów stanie się żyzna. Jednak chłopak jego córki Mary (Elle Fanning) – Flem Lever (Nicholas Hoult) ma własne plany związane z gruntem i nie cofnie się przed niczym, by je zrealizować.

 

„Ostatnie pokolenie” od 26 stycznia na VOD

Premiera VOD: 26 stycznia 2018

Gatunek: thriller, science fiction, dramat

Produkcja: USA, Irlandia, RPA 2014

Reżyseria i scenariusz: Jake Paltrow

Obsada: Michael Shannon („Zwierzęta nocy”, „Kształt wody”, „Take Shelter”), Elle Fanning („Na pokuszenie”, „Neon Demon”, „Super 8”),

Nicolas Hoult („Mad Max. Na drodze gniewu”, „Był sobie chłopiec”, „Wiecznie żywy”), Kodi Smit-McPhee („Pozwól mi wejść”, „Droga”, „X-Men: Apocalypse”),

Robert Hobbes („Dystrykt 9”, „Chappie”, „Invictus – Niepokonany”), David Butler (“Copland”, “Kontra: Operacja Świt”), Aimee Mullins (“Stranger Things 2”, Appropriate Behaviour”)


comments powered by Disqus