Startuje druga edycja Objazdowego Kina Visa

Autor: Iwa Ostrowska Redaktor: Motyl

Dodane: 23-01-2018 10:39 ()


19 stycznia seansami w Glinojecku rozpoczęła się druga edycja największego kina objazdowego w Polsce. W 2018 roku Kino Visa odwiedzi aż 110 miejscowości w których zorganizuje ponad 1000 seansów filmowych pokazując m.in. najlepsze premiery kinowe. Organizatorzy zapowiadają także wyjątkowe spotkania z gwiazdami wyświetlanych filmów oraz atrakcyjne promocje i konkursy dla fanów kina.

Objazdowe Kino Visa kontynuuje filmową podróż po Polsce odwiedzając miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Na fanów filmowych emocji czeka wiele niespodzianek, w tym spotkania z gwiazdami, wyjątkowe konkursy i atrakcyjne promocje kinowe. Na filmowym szlaku Kina Visa w 2018 roku znajdzie się aż 110 miejscowości w tym m.in.: Brodnica, Szczytno, Bartoszyce, Nidzica, Mikołajki, Węgorzewo, Wolsztyn, Łask, Syców, Strzelce Opolskie, Sucha Beskidzka, Kłodawa i wiele innych.

„Poprzednią edycję Kina Visa możemy zaliczyć do bardzo udanych. Zorganizowaliśmy ponad 1000 projekcji filmowych, na których pokazaliśmy przeszło 30 premierowych tytułów. Przejechaliśmy łącznie 25 tys. kilometrów po to, by dotrzeć z najnowszym repertuarem tam, gdzie na co dzień nie ma kina. Filmy obejrzało ponad 70 tys. widzów we wszystkich 16 województwach. Bardzo się cieszę, że dzięki współpracy z Visa możemy odwiedzać coraz więcej miast i oferować bardzo atrakcyjne promocje kinowe” - mówi organizator projektu Prezes Outdoor Cinema, Paweł Adamski.

„Zaangażowanie w drugą edycją kina objazdowego pozwala nam kontynuować promowanie kultury filmowej w połączeniu z popularyzacją płatności bezgotówkowych w mniejszych miejscowościach. Wyniki osiągnięte podczas zeszłorocznej edycji projektu pokazują, że taka formuła kina jest bardzo atrakcyjna, a odpowiednio zmotywowani konsumenci chętnie płacą bezgotówkowo. W tym roku na tych, którzy zdecydują się odwiedzić kino i płacić kartą Visa, również czeka wiele korzyści” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

W ramach styczniowej trasy, Kino Visa pokaże widzom aż pięć premier filmowych. Początek 2018 roku zdecydowanie należy do polskiego kina. Wyjątkowych emocji, uśmiechu i wzruszeń dostarczą widzom ich ulubione gwiazdy: Artur Żmijewski, Dorota Segda i Magdalena Popławska w zwariowanej komedii „Atak paniki” czy Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska w najnowszej superprodukcji TVN, komedii romantycznej „Podatek od miłości”. Plejadę polskich gwiazd zobaczymy również w muzycznej farsie „Gotowi na wszystko. Exterminator”, której przesłanie brzmi „mężczyźni dojrzewają później, ale na niektórych warto poczekać”. Warto podkreślić, że polskie produkcje wspierają również rodzime gwiazdy muzyczne. Muzykę do filmu „Atak Paniki” skomponował Jimek - Radzimir Dębski a „Podatek od miłości” promuje piosenka w wykonaniu Kayah i Grzegorza Hyżego.

Najmłodsi widzowie wyczekują z pewnością spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. W Nowym Roku powita ich niedźwiadek o nienagannych manierach w filmie „Paddington 2”, któremu głosu użyczył Artur Żmijewski. Swoją pierwszą Gwiazdkę świętują z kolei kultowe Muminki w animowanej „Magicznej Zimie Muminków”. W polskich kinach w Dolinie Muminków usłyszymy: Piotra Fronczewskiego, Macieja Musiała, Natalię Kukulską i Macieja Stuhra.

W poniedziałek 29 stycznia Objazdowe Kino Visa zaprasza mieszkańców Szczytna i okolic na pierwsze w tym roku spotkanie z gwiazdami. Szczytno odwiedzi Artur Żmijewski wraz z twórcami filmu „Atak Paniki”. Otwarte dla publiczności spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie tuż po projekcji filmu. Start seansu o godzinie 17:30.

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Więcej informacji o bieżącym repertuarze oraz lista odwiedzanych miejscowości na stronie www.Kino.Visa.pl.


comments powered by Disqus