„Paradigme” nagrodzony w Los Angeles!

Autor: Film Busters Redaktor: Motyl

Dodane: 18-01-2018 18:08 ()


Szymon Karlak został nagrodzony na Fantasy/Sci-Fi Feedback Film Festival w Los Angeles za najlepsze zdjęcia do krótkometrażowego filmu „Paradigme”.

Trzech studentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania: Bartek Kmita, Kamil Kryński i Wojciech Szwed w ramach pracy dyplomowej zrealizowali 6-minutowy mroczny film z gatunku science fiction. Przy pomocy Film Busters i Platige Image „Paradigme” został ukończony w pierwszej połowie 2017 r. i od tamtego czasu wciąż krąży po świecie na festiwalach.

Film zdobył uznanie na London X4 Seasonal Short Film Festival jako Najlepszy Film Sci-Fi/Fantasy oraz wygrał nagrodę za Najlepszy Montaż na 48. KRAF Short Film Festival (Rijeka, Chorwacja), a teraz powrócił z samego Hollywood z nagrodą dla autora zdjęć.

http://filmbusters.pro/paradigme/

Rok 2018 Szymon Karlak wraz ekipą Film Busters rozpoczął od realizacji zdjęć do kolejnego krótkometrażowego filmu z gatunku sci-fi „Gospodarz” (reż. Paweł Son Ngo). W filmie pojawią się Aleksandra Radwan, Julia Szamałek i Karol Puciaty. Efekty ich pracy będzie można zobaczyć już za kilka miesięcy. 


comments powered by Disqus