World of Warships Blitz – premiera!

Autor: Konrad Rawinski Redaktor: Motyl

Dodane: 18-01-2018 16:39 ()


World of Warships Blitz, mobilna wersja popularnej gry z komputerów osobistych, jest od dziś dostępna w sklepach App Store i Google Play. Teraz również mobilni gracze mogą doświadczyć bitew morskich, które łączą w sobie drużynową współpracę, taktykę i indywidualne umiejętności.

World of Tanks Blitz to realistycznie odtworzone okręty (na premierę 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej), epickie bitwy znane z PC dostosowane do wymagań rynku mobilnego. Mniejsze mapy, rozgrywka w formacie 7 na 7 graczy sprawia, że każda bitwa to błyskawiczna i intensywna zabawa. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz ikony flot wojennych jak lotniskowiec Midwaypancernik Yamato czy krążownik Kolberg czekają na Ciebie!

World of Warships Blitz wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Co istotne, użytkownicy Androida i iOS mogą grać razem.

Pobierz grę za darmo z App Store (https://itunes.apple.com/CA/app/id1205558961?mt=8) lub Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wows.blitz&referrer=af_tranid%3DHXtEzucy8vhAefwlVw6_tg%26pid%3DPR%26c%3D1st) Więcej informacji o World of Warships Blitz na oficjalnej stronie gry https://wowsblitz.com/


comments powered by Disqus