„Królowie Osiedli” na wspieram to

Autor: Łukasz Sobera Redaktor: Motyl

Dodane: 16-01-2018 15:38 ()


Królowie Osiedli to gra stworzona dla każdego, kto lubi gry planszowe w towarzystwie. Gra pozwala na zabawę od 2 do 4 graczy w jednej rozgrywce. W planach przewidziane są dodatki zwiększające liczbę graczy biorących udział w grze.

Celem kampanii jest wydanie gry ze wszystkimi jej zaprezentowanymi elementami i dostarczenie jej do osób wspierających. Grę można wesprzeć TUTAJ.

Gra jest bardzo intuicyjna. Dążymy do jak największego uproszczenia reguł, aby były szybko przyswajalne. To założenie nie ogranicza jednak taktyki. Gra ma w sobie mnóstwo rozbudowanych strategii rozgrywki.  Wyobraź sobie nostalgiczne lata 90`te i ciągłą walkę na osiedlach o to, kto jest ważniejszy czy silniejszy. Masz szansę wcielenia się w jedną z subkultur „królujących” na osiedlach polskich miast. Zasady są proste - zyskaj panowanie, obroń osiedla, albo zaatakuj te, należące do innych subkultur i zdobądź przewagę!

Tak jak w życiu: każdy może być królem pisanym sprayem na murach, ale prawdziwy król osiedli jest tylko jeden. Czy będziesz nim Ty? A może ktoś z Twoich przeciwników? W grze mamy do czynienia z bezpośrednią interakcją między zawodnikami. Zawieranie „chwilowych” sojuszy, podstępne zagrania „blefujące” czy ruchy wzmacniające Twoją pozycję w regionie - sam obierasz swoją taktykę gry dopasowaną do Twoich "podopiecznych" i przeciwników. Przecież nikt nie mówił, że życie na polskich blokowiskach należy do prostych.


comments powered by Disqus