IGNIS oczaruje cię wybuchowym trailerem!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 08-01-2018 13:51 ()


Zróbcie miejsce na battle arenie, w mieście jest nowy szeryf. Magiczne pojedynki w Ignis są krótsze, szybsze i bardziej intensywne niż kiedykolwiek widziałeś.

Stający do arenowego pojedynku mag musi mieć cudowną niemal podzielność uwagi. Strzelać pociskami magicznymi, jednocześnie robiąc uniki, osłaniając się mistyczną tarczą i decydując, kiedy wywołać chaos meteorytem, przywołać plującego ogniem chowańca, rzucić klątwę czy obszarówkę. Wszystko to, pilnując cooldownów zaklęć. Nie ma lekko.

Dzięki wyjątkowemu sterowaniu w grze możesz elastycznie wyznaczać tor lotu magicznych pocisków za pomocą myszy lub gałki gamepada. Jeśli przeciwnik zastawia arenę barierami, po prostu je omiń! Przed walką dobierasz zaklęcia dla swojej postaci, a w trakcie – ulepszasz wybrane czary. Poza zręcznościowym skillem zwycięstwo zależy także od dobrej taktyki. Magiczne mistrzostwo wyszlifujesz w kilku wariantach trybu single player oraz w lokalnym (podzielony ekran) i sieciowym (ranking!) multiplayerze.

Ignis ukaże się w IV kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/766930/Ignis.

Cechy:
Nowatorska mechanika rzucania zaklęć i ponad 50 ulepszanych czarów
Krótkie, intensywne pojedynki rankingowe
6 grywalnych postaci z własnymi czarami i umiejętnościami pasywnymi
8 chowańców do pomocy

Ignis

  • Co: Zręcznościowa battle arena
  • Kto: Deusald Studio i Fat Dog Games jako wydawca
  • Gdzie: PC (Steam)
  • Kiedy: IV kwartał 2018 roku

comments powered by Disqus