Przygodówka akcji THE UNHOLY SOCIETY to horror bardziej śmieszny niż straszny!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 18-12-2017 12:49 ()


Życie jest parszywe, kiedy jesteś kaznodzieją... pardon, księdzem egzorcystą stającym naprzeciw ikonicznym złym draniom z horrorów. W dodatku straciłeś pamięć i umiejętności. Chryste. Na szczęście masz zakurzoną Biblię, osinowy kołek, rewolwer i numer telefonu do papieża, który zrobi dla ciebie wszystko.

Fat Dog Games i CATastrophe Games przedstawiają grę, która przypomni ci ulubione filmy, książki i gry grozy. W zabawny sposób, bo świat, w którym Król Wilkołaków, Przedwieczny, Szatan i Sadako z Ringu zakładają wspólny klub antyświatowy, nie może być na poważnie.


Emerytowany egzorcysta podejmie misję ratowania świata, co skończy się błyskotliwymi dialogami, zabawnymi zwrotami akcji i ciekawie zaprojektowanymi, turowo zręcznościowymi walkami. Zgorzkniały ksiądz już niedługo dołączy do panteonu popaprańców igrających z piekielnym ogniem, podążając śladami bohaterów komiksów Kaznodzieja i Hellblazer.

The Unholy Society ukaże się w II kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/746750/the_Unholy_Society.

Cechy:
Rekordowa porcja zabawnych nawiązań do horrorów i popkultury
Egzorcyzmy jako unikatowe walki turowo zręcznościowe
Fajna komiksowa grafika - z dymkami!
Prawdopodobnie jedyna gra, w której możesz poprosić papieża o pomoc

The Unholy Society
Co: Niezbyt sroga przygodówka akcji
Kto: CATastrophe Games i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC, Mac, Linux (Steam)
Kiedy: II kwartał 2018 roku

Galeria


comments powered by Disqus