Nowe zestawy THE LEGO NINJAGO MOVIE

Autor: Lego Redaktor: Motyl

Dodane: 16-12-2017 08:47 ()


Wojownicy ninja z LEGO® NINJAGO® podbili tej jesieni ekrany kin i serca dzieci w pełnometrażowym filmie animowanym „LEGO® NINJAGO® FILM”, broniąc miasta NINJAGO przed złym Garmadonem. W grudniu ruszyła sprzedaż nowej kolekcji klocków LEGO®, inspirowanej tą produkcją. Na rynku już są trzy kolejne zestawy dla fanów w wieku od lat 7. Dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności w starożytnej sztuce walki Spinjitzu i odtwarzać historie swoich ulubionych bohaterów ninja.

Nowe zestawy THE LEGO® NINJAGO® MOVIE

Fani wojowników Ninja muszą się pośpieszyć, by pomóc reporterowi telewizyjnemu Fredowi Finley’owi z Mechem Wstrząsu 70632. Misja jest prosta: uchronić Finley’a przed potwornymi rekinami. Siedząc w kokpicie wspaniałego nindroida, rozprawią się z potwornym rekinem własnymi pięściami i obronią Fred’a wraz z Cole i matką Lloyd’a, Misako. Quake Mech wyposażony jest dodatkowo w niesamowite, zatrważające wręcz efekty dźwiękowe, które pomogą przepędzić potworne rekiny w otchłań pełnych grozy fal.

Wulkaniczna kryjówka Garmagona 70631

Ten zestaw gwarantuje zapierające dech w piersiach wrażenia podczas zabawy. Wulkaniczna kryjówka wyposażona jest w funkcję LEGO katapulty i pozwala uruchomić wybuch na szczycie wulkanu Garmadona. Stworzona dla tych, którzy chcą uciec przed brzęczącym dronem i wygłodniałą paszczą rekina. Czy Zane podbije Wulkaniczną kryjówkę?

W zestawie Atak Piranii (70629) Kai i Misako wykorzystują wszystkie swoje zdolności, by uratować Ray’a, ojca Kai i Nyi, przed atakiem piranii w mieście NINJAGO. Niebywale silna pirania-robot z rozwierającą się paszczą i dwoma pociskami, ściga rikszę Ray’a. Kai walczy swoimi dwoma mieczami katana, a Misako używa łuku i strzał, by pokonać wroga. Ten zestaw pozwoli w pełni odtworzyć emocjonujące pojedynki z LEGO® NINJAGO® FILM.

Całą kolekcję THE LEGO® NINJAGO® MOVIEmożna poznać na https://www.lego.vom/pl-pl/ninjago

 


comments powered by Disqus