Przedsprzedaż Zombicide: Czarna Plaga i promocja świąteczna w Portal Games

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 12-12-2017 17:47 ()


Nie zwlekaj i zamów grę przygodową Zombicide: Czarna Plaga już dziś w promocyjnej cenie, a w ramach unikatowych bonusów dla zamawiających grę przed premierą dorzucimy zupełnie za darmo:


Zestaw dwóch figurek i dodatkowych kart Troy and Evil Troy!
To dodatkowy bohater dla graczy... albo podły nekromanta, który będzie utrudniał wam (nie)życie! Co więcej, zestaw ten jest dostępny tylko w przedsprzedaży, tylko od Portalu!Dowiedz się więcej o grze Zombicide: Czarna Plaga!
Zapraszamy na naszą stronę przedsprzedaży, gdzie poznasz wszelkie szczegóły dotyczące gry - komponenty, fabułę, cenę oraz opis rozgrywki. Ale przede wszystkim, wysokiej jakości figurki!

A w Zombicide: Czarna Plaga znajdziecie ich aż 71! 65 figurek zombie i nekromantów, a także 6 figurek Ocalałych! Razem z dodatkowym zestawem, to aż 73 figurki!

Zombicidie: Czarna Plaga
Kooperacyjna gra przygodowa o walce z zombie
Wiek: 14+
Liczba graczy: 1-6
Czas gry: 60 minut

Premiera gry: 1 kwartał 2018 roku

Zombicide: Czarna Plaga to gra kooperacyjna przeznaczona dla jednego do sześciu graczy, w której zmierzysz się z hordami zombie wskrzeszanych przez podłych nekromantów. Ale to przede wszystkim wielkie pudło, w którym znajdziecie mnóstwo świetnie wykonanych figurek najwyżej jakości – znak rozpoznawczy ich producenta, wydawnictwa Cool Mini Or Not.

Gra dostępna jest w obniżonej cenie 359zł (sugerowana cena detaliczna to 399zł).

Przedsprzedaż trwa do 25 stycznia lub do wyczerpania zapasów! Oferta jest limitowana – nie przegap okazji! Zestaw z figurkami Troya i Złego Troya jest w angielskiej wersji językowej – udostępnimy tłumaczenie w formie cyfrowej do pobrania i wydrukowania.


comments powered by Disqus