WARLOCKS 2: GOD SLAYERS – nowy epicki trailer kooperacyjnego RPG akcji!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 04-12-2017 12:40 ()


W świecie magii, pixel artu i między-wymiarowych portali maksymalnie czterech graczy musi wyruszyć w podróż, by pokonać najpodlejszych podłych bogów. Nie musisz tego czytać niskim, dramatycznym głosem, ale nie zaszkodzi.

 Gdy ponad czterdzieści typów wrogów rozpętuje chaos w multiwersum, piątka grywalnych czarnoksiężników o własnych stylach walki staje się ostatnią nadzieją ludzi. Aby jeszcze raz uratować sytuację, muszą teleportować się do przeróżnych krain, używać magii i miecza oraz zbierać tony losowo generowanych łupów.

Obserwuj transformację bohaterów zdobywających nowe poziomy, umiejętności, zaklęcia i sprzęt. Zanurz się w epicką ale humorystyczną historię, obszerne światy gry i proceduralnie generowane side-questy. Przygotuj się na ulepszony system walki.

Twórcy gry Warlocks vs Shadows przedstawiają kontynuację, która już wygrała dwie nagrody: Grand Prix i Best Gameplay na Pixel Heaven. Warlocks 2: God Slayers. Kto powiedział, że ratowanie światów nie może być zabawne?

Gra Warlocks 2: God Slayers ukaże się w I kwartale 2018 roku.
 
Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/628330/Warlocks_2_God_Slayers.

Cechy:
Pięć grywalnych postaci, w tym szalony kozioł wojownik jeżdżący na krasnoludo-centaurze i e-wiedźma czarująca smartfonem
Lokalna i sieciowa współpraca do czterech graczy oraz tryb solo
Możliwość posiadania ewoluującego chowańca
Piękna oprawa pixel art z ręcznymi animacjami i wielkimi bossami

Warlocks 2: God Slayers
Co: Kooperatywny RPG akcji w 2D
Kto: Frozen District i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC, Mac, Linux (Steam)
Kiedy: I kwartał 2018 roku

comments powered by Disqus