EXORDER: taktyczna turówka fantasy w pięknych okolicznościach przyrody

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 28-11-2017 13:14 ()


W krainie Exordera jest zawsze piękny i słoneczny dzień - tylko popatrz na nowy trailer i screenshoty! Poza tymi walorami Fat Dog Games i Solid9 Studio obiecują godne wyzwania w kampanii solo i szachową głębię w trybie potyczki.

Exorder jest jedną z tych nieprzekombinowanych turówek o prostych zasadach i niebezpiecznej głębi. Zdobywasz budynki, co daje ci pieniądze na wprowadzane w trakcie potyczki jednostki. Tura jednostki polega na ruchu i ataku lub użyciu umiejętności specjalnej. Proste?

Tryb jednoosobowy jest trochę jak X-Com. Kampania to 12 misji połączonych opowieścią fantasy o trzech sąsiednich krajach i grze o tron po zmarłym królu. Przygotuj się na ostre zwroty akcji i odblokowywanie nowych jednostek.

Tryb dwuosobowy jest trochę jak szachy. Kiedy znasz już umiejętności jednostek i wiesz, kiedy warto je kupować, koncentrujesz się na tym, aby nie stracić ani jednej tury. Przewiduj ruchy przeciwnika, kontruj, zastawiaj taktyczne pułapki. Próbuj różnych sposobów walki i zarządzania zasobami. Doskonal się z każdą rozegraną partią.

No i grafika. Czy wspominaliśmy o pięknej grafice?

Exorder ukaże się w I kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/716770/Exorder.

Cechy:
12 zaskakujących misji w kampanii solo
Dwuosobowe potyczki offline i online, luźne lub z globalnym rankingiem graczy
Kilkanaście typów jednostek z zadziwiającymi umiejętnościami
Graj czym chcesz: myszą i klawiaturą, gamepadem, na ekranie dotykowym

Exorder
Co: Pomysłowa turówka taktyczna
Kto: Solid9 Studio i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: I kwartał 2018 roku

Galeria


comments powered by Disqus