Nadchodzące Premiery oraz Szaleństwo Black Friday wraz z Portal Games!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 21-11-2017 19:11 ()


Drodzy fani Portalu - mamy dla Was kilka naprawdę dobrych wieści. Nie tylko premiery długo wyczekiwanych gier, nie tylko zupełnie nowe tytuły imprezowe, świetnie nadające się na świąteczny prezent, ale też wielki szał zakupów i obniżek z okazji Czarnego Piątku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na koniec tego roku!

▪ Premiera Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie
▪ Premiera Artefaktów Obcych
▪ Premiera Istanbul: Gra Kościana
▪ Premiera Czółka
▪ WIELKA WPRZEDAŻ BLACK FRIDAY!

Premiera Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie
22 listopada 2017


Gra Pierwsi Marsjanie przenosi na powierzchnię Czerwonej Planety do czterech dzielnych astronautów, których losami pokierujesz. Jako jeden z najlepszych ludzi, jakich miała do zaoferowania ludzkość, rozpoczniesz badania i kolonizację nieprzyjaznego globu. Zmierzysz się z przeciwnościami losu, zagubionym bądź zepsutym sprzętem, stresem, spadkiem morale, brakami żywności, tlenu czy energii. A wciąż na horyzoncie będą kolejne próbki do zbadania, kolejne obszary do odkrycia, kolejne wyzwania do podjęcia!

Więcej szczegółów na temat gry: http://portalgames.pl/pl/pierwsi-marsjanie-przygody-na-czerwonej-planecie/


Premiera Artefaktów Obcych
29 listopada 2017


Długo wyczekiwana gra sci-fi Alien Artifacts, w polskiej wersji językowej znana jako Artefakty Obcych, zgodnie z zapowiedzią ma swoją premierę w listopadzie – a konkretnie już za niewiele ponad tydzień, 29 listopada 2017. Wszyscy, którzy zamówili swoje egzemplarze w przedsprzedaży mogą spodziewać się ich w okolicach weekendu – powinny dotrzeć przed premierą.

Przyjdź i zagraj w Artefakty na Pionku!


Tymczasem w najbliższy weekend odbędzie się też 28 Pionek. To doskonała okazja by zagrać w Artefakty Obcych, a także kupić swój przedpremierowy egzemplarz!


Premiera Istanbul: Gra Kościana
22 listopada 2017


Witaj na tętniącym życiem bazarze Stambułu! Lubisz wyzwania i masz ochotę na odrobinę rywalizacji? Oto twoje zadanie: zdobyć cenne rubiny szybciej niż przeciwnicy.

Stań się Mistrzem Gildii Kupieckiej i zmierz się z innymi fanami kościanej wersji klasycznej eurogry z rodziny Istanbul! Oficjalna ogólnopolska premiera już jutro, 22 listopada 2017!


Premiera Czółka
25 listopada 2017


Wyśmienita, prosta i dająca mnóstwo satysfakcji imprezowa gra Czółko na podstawie znanej ze smartphonów aplikacji zawita do nas podczas 28 Pionka! To także oficjalna, ogólnopolska premiera, także gra będzie dostępna do kupienia także w naszym sklepie internetowym i u innych dystrybutorów! Czółko to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza, jeśli chcecie ubarwić sobie świętowanie różnych nadchodzących okazji, na przykład sylwestra.


SZALEŃSTWO BLACK FRIDAY!


Poza premierami nowych gier, mamy też dla was doskonałą okazję, by uzupełnić swoją kolekcję planszówek tytułami już wydanymi przez Portal Games. Black Friday to piątkowy szał zakupów w naszym Portalowym sklepie on-line. Tego dnia znajdziecie tam wiele tytułów przecenionych o 50%, 60%, 70% a nawet 80%!

Nie zwlekajcie ze znalezieniem idealnego prezentu na święta i zaopatrzcie się już 24 listopada 2017!


comments powered by Disqus