APPARITION: nowy, przygodowy horror FPP wywołuje trailer z lasu!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 20-11-2017 16:01 ()


Strzeż się! Pierwszy trailer gry Apparition pojawił się nagle tuż za twoimi plecami. Czy przetrwasz kontakt z mrocznymi sekretami Devil’s Tramping Ground?

 
O tym miejscu kampingowym w Karolinie Północnej mówi się straszne rzeczy. Podobno ludzie, którzy spędzają noc w Devil’s Tramping Ground, znikają bez wieści. Żeby tam siedzieć po nocy, trzeba być stukniętym – albo ambitnym badaczem zjawisk paranormalnych.

Podczas nocy w lesie walczysz o dowody na istnienie duchów – i o swoje życie. Za pomocą tabliczki Ouija porozumiewasz się ze zjawami. Próbujesz je zarejestrować kamerą i dyktafonem, narażając się na atak. Przed duchami i groźniejszymi demonami nie ma innej obrony poza ukryciem się i czekaniem na świt.

W lesie znajdujesz także notatki napisane przez osoby, które przeżywały tam koszmar. Czy uda ci się przetrwać? Chyba lepszym pytaniem jest – jak długo. Próbuj. Im więcej zarejestrujesz śladów istnienia zjaw, tym więcej otrzymasz punktów, co wpłynie na twoją pozycję w globalnym rankingu graczy.

Apparition ukaże się w drugim kwartale 2018 roku. Gracze już terazmogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie: http://store.steampowered.com/app/745950/Apparition.

Cechy:
Prawdziwe, rzekomo nawiedzone, miejsce akcji: Devil’s Tramping Ground w Karolinie Północnej
Interaktywna tabliczka Ouija odpowiadająca na pytania
Różne rodzaje duchów zaskakujące zachowaniami
System punktacji i globalny ranking graczy

Apparition
Co: przygodowy horror FPP
Kto: MrCiastku i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: drugi kwartał 2018 roku

comments powered by Disqus