SAND IS THE SOUL: indyk który udziobie cię w tyłek. Nadchodzi 2D beat’em up RPG

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 15-11-2017 14:06 ()


Gatunek Souls-like musi umrzeć? Akurat! Fat Dog Games and MGP Studios przedstawiają Sand is the Soul, unikatowy miks chodzonego beat’em upa 2D i RPG akcji.

Gdy otaczający świat jest mroczny i bezlitosny (no i trochę wiktoriański), proste zadanie dostarczenia ważnej depeszy wymaga mistrzostwa we władaniu bronią białą i palną. Jako misjonarz dyplomata przybywasz na granicę między ojczyzną a sąsiednią autonomią Crosshill. Co nastąpi dalej, to już zależy od ciebie. Rób, co chcesz, ale pamiętaj, że czyny będą miały konsekwencje prowadzące do jednego z ponad 20 zakończeń gry.

Świat Sand is the Soul to żyjący system z niezależnie płynącym timeline’em, zmieniającą się strukturą społeczną i postaciami. Część zmian znajdzie swoje odzwierciedlenie podczas twoich kolejnych rozgrywek w trybie New Game Plus.

Przede wszystkim jednak jest to gra dla hardkorowych graczy. Wymagająca i bezlitosna. Będziesz walczyć, ginąć i próbować ponownie. Będziesz popełniać pomyłki. To list miłosny do staroszkolnych gatunków i elementów takich jak wbudowane cheaty - im lepsze zakończenia zaliczysz, tym lepsze cheaty otrzymasz.

Sand is the Soul ukaże się w II kwartale 2018 roku. Gracze już teraz mogą dodać grę do swoich wishlist na Steamie.

Features:
- Oryginalny, postpunkowy świat inspirowany epoką wiktoriańską

- Unikatowy system moralności oparty o karmę, występki i poczytalność

- Rozgałęziająca się fabuła, ponad 20 zakończeń gry

- Absorbująca kompozycja audiowizualna

Sand is the Soul
Co: miks chodzonego beat’em upa 2D i RPG akcji
Kto: MGP Studios i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: II kwartał 2018 roku

Galeria


comments powered by Disqus