WAR BUILDER LEAGUE: Zamknięte beta testy strategicznego shootera “build‘em up”

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 09-11-2017 16:20 ()


Dołącz do bitwy! Fat Dog Games i Cyber Prophet ogłaszają zamknięte testy gry War Builder League. WBL to multiplayer free-to-play, w którym budujesz własną Maszynę Wojenną  i stajesz do walki z innymi Inżynierami Wojny!

 

War Builder League - Gameplay Trailer


Potrzebujemy Inżynierów Wojny! War Builder League jest teraz dostępny w ramach zamkniętych testów od 6 do 23 listopada 2017 roku. 23 listopada serwery zostaną zamknięte i dobrzy ludzie ze studia Cyber Prophet zaczną wprowadzaćmilion poprawek. War Builder League powróci jako pełna wersja w pierwszym kwartale 2018 roku.

Jak się zgłaszać?
Zostaw swój adres email na naszej stronie: http://wblclosedbeta.fatdoggames.com.
Poczekaj, aż przyślemy ci klucz.
Aktywuj klucz na Steamie.
Zainstaluj grę i do boju! Miej jednak na uwadze, że gra nie jest ukończona, twórcy nadal mają rzeczy do zrobienia i funkcje do dodania.

War Builder League to najnowsza gra Rafała Włoska, głównego projektanta cieszących się uznaniem gier This War of Mine i Anomaly 2. WBL łączy strategiczne budowanie Maszyn Wojennych ze strategicznymi bitwami. Walki mają miejsce na arenie, w industrialnym, futurystycznym środowisku.

W fazie budowania masz dostęp do rozmaitych komponentów: kół, odnóży, śmigieł, radarów do wykrywania ukrytych wrogów, tarcz do ochrony siebie i sojuszników. To głęboki system interakcji i możliwości.

W fazie bitwy kontrolujesz maszynę, używając wielu taktyk: infiltracji, zakłócania radarów, przejmowania kontroli nad wrogimi Maszynami Wojennymi, wspierając sojuszników zasobami. Zamiast pasków energii Maszyny mają zniszczalne części.

War Builder League ukaże się w I kwartale 2018 roku. Gra jest dostępna w ramach zamkniętych testów od 6 do 23 listopada 2017 roku. Gracze już teraz mogą dodać ją do swoich wishlist na Steamie.

Features:
- Angażująca, kompleksowa budowa Maszyn Wojennych dzięki dużej rozmaitości komponentów
- Mechy kroczące, latające drony, czołgi na gąsienicach, machiny na kołach
- Zręcznościowe bitwy multiplayer: 12 graczy, 2 drużyny, 3-15 minut
- Nacisk na grę zespołową: wsparcie energetyczne, system wzajemnych napraw, elektroniczne systemy ochrony
- Mechanika wojny elektronicznej: przejmowanie kontroli nad wrogiem, zakłócanie radarów etc
- Realistyczna, przewidywalna fizyka
- Mroczny, futurystyczny świat

War Builder League
Co: strategiczny shooter “build‘em up”, free-to-play multiplayer
Kto: Cyber Prophet i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: I kwartał 2018 roku (pełna wersja)

Fat Dog Games
Niezależny polski wydawca gier. Powstał w 2014 roku jako firma tworząca gry oraz aplikacje społecznościowe i reklamowe na platformy internetowe i urządzenia mobilne. Wydaje gry indie na rynkach międzynarodowych – na Steamie, platformach mobilnych, VR i innych.
Cyber Prophet
Niezależne warszawskie studio założone przez Rafała Włoska, głównego projektanta cieszących się uznaniem gier This War of Mine i Anomaly 2. Twórcy i zapaleni gracze dzielący pasję dla dobrych gier i ciężkiej pracy.
 
 

 

 

comments powered by Disqus