Kosmiczne natarcie! Czy to już koniec bohaterów?

Autor: Trefl Redaktor: Motyl

Dodane: 06-11-2017 16:52 ()


Sytuacja jest poważna. Sprawozdania dziennikarzy mówią jednoznacznie - statek obcych rozbił się w Arkadii! "Twarde lądowanie" sprawiło, że w pikselowym świecie Boss Monstera zawrzało. Ufolodzy głowią się: czy to początek kłopotów na szerszą skalę, czy bohaterowie zdołają odeprzeć zmasowany atak mocarnych bossów z kosmosu?
 
 
 


 
 
"Twarde lądowanie" to rozszerzenie do "Boss Monstera", gry karcianej, w której gracze wcielają się w czarne charaktery rodem z retro gier wideo - bossów i za pomocą przemyślnych pułapek walczą z zacnymi bohaterami. Dodatek wprowadza do gry nowy rodzaj skarbu - artefakt obcych oraz nowych bohaterów, którzy pragną go zdobyć. Co ważne, pozwala zwiększyć maksymalną liczbę graczy z czterech do pięciu lub sześciu. Można go wykorzystać grając zarówno w tytuł "Boss Monster", jak i w "Boss Monster. Następny poziom." Karty, utrzymane w charakterystycznym, pikselowym stylu, pełne są zabawnych odniesień do popkultury.
 
 
 


 
 
Dodatek ukazał się pod koniec października (można go było po raz pierwszy zobaczyć na Targach Książki w Krakowie). Właśnie trafia na sklepowe półki.
 
 
 


 
Patronat nad grą objęły: Pixel Magazine, Board Times oraz GameTroll TV.

comments powered by Disqus