28 edycja Pionka już za miesiąc!

Autor: Pionek Redaktor: Motyl

Dodane: 27-10-2017 17:21 ()


Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów planszówek z Polski, świata i okolic! Pionek to doskonała okazja, aby pograć sobie w ulubione gry, poznać nowych ludzi, poznać nowe tytuły, wypróbować nowości, rozejrzeć się w ofercie Giełdy Gier, potestować prototypy w ramach programu UnPub... i bawić się w doskonałej atmosferze! Zobaczcie sami, co będzie na Was czekać!

 

Zobaczcie sami, co będzie na Was czekać!

Bogata biblioteka gier
Pomarańczowe koszulki
Zagraj, żeby Wygrać
Giełda gier używanych
UnPub Poland – Sieć Prototypów
Bilety
Czas i miejsce

 

Bogata biblioteka gier

Na Pionku udostępniamy Wam gry zgromadzone przez Koło Gier Planszowych działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach. Biblioteka gier jest bardzo bogata i zawiera w sobie kilkaset egzemplarzy gier polskich i zagranicznych wydawców. Jednocześnie przed każdym kolejnym Pionkiem staramy się pozyskiwać kolejne nowości od czołowych polskich wydawców.

Zapraszamy do zapoznania się z Listą Gier.

***
Pomarańczowe koszulki
Na terenie imprezy spotkacie osoby ubrane w pomarańczowe koszulki. Są to organizatorzy tej imprezy. Możecie zadać im pytanie i na pewno uzyskacie odpowiedź. Możecie poprosić o pomoc i na pewno zostanie udzielona. Pomarańczowe Koszulki są po to, byście nie czuli się zagubieni. Znajdą wam partnera do gry. Wyszukają i zaproponują ciekawą grę planszową. Oprowadzą po terenie imprezy i pokażą, gdzie się coś dzieje. A co najważniejsze – tłumaczą zasady gier.

Zawsze jeśli potrzebujesz pomocy – zwróć się do osoby w pomarańczowej koszulce. Ona jest właśnie po to, by pomóc.

Jeśli chciałbyś zostać jedną z Pomarańczowych Koszulek i pomóc przy organizacji imprezy, skontaktuj się z nami.

***
Zagraj, żeby Wygrać
To akcja, która pierwszy raz pojawiła się podczas 22. edycji Pionka. Gry biorące udział w akcji znajdują się obecnie w osobnej części hali i osoby grające w nie mogą po zagraniu wypełnić kupon, który weźmie udział w losowaniu. Później, na koniec imprezy (a dokładniej w niedzielę ok. 16.30), spośród wszystkich osób grających losujemy szczęśliwców, którzy otrzymują nagrody z puli ufundowanej przez sponsorów.

***
Giełda gier używanych
Od kilku lat to już stały element Pionka. Zasada działania giełdy jest bardzo prosta: każdy może przynieść dowolne gry planszowe/karciane czy związane z nimi akcesoria i wystawić na giełdzie. Każdy może przejrzeć to, co przynieśli inni i wybrać dla siebie interesujące pozycje. Z każdej transakcji 2 zł trafia do puli. Po zakończeniu imprezy losujemy spośród wszystkich kupujących osoby, do których trafia ta pula i mogą ją wykorzystać na zakup nowych gier.

Zachęcamy do rejestracji on-line na stronie organizatora giełdy - PrzyPlanszy.pl

***
UnPub Poland – Sieć Prototypów
Masz świetną grę, ale jeszcze jej nie przetestowałeś wśród szerszej publiczności? Chcesz poznać opinie innych fanów gier planszowych? Zgłoś prototyp swojej gry planszowej na Pionka w ramach inicjatywy UnPub! UnPub to doskonała okazja, aby twój prototyp znalazł się na jednym ze stołów i przyciągnął do siebie tłumy! W ramach wydarzenia udostępnimy specjalną strefę prototypów, gdzie autorzy będą mogli prezentować i grać w swoje gry z zainteresowanymi.

Chcesz zgłosić swój tytuł? Skorzystaj z naszego formularza!


Bilety

Bilet Wstępu

8 PLN
▪ Wejście dla jednej osoby
▪ Plakietka identyfikacyjna

Bilet Rodzinny

15 PLN
▪ Wejście dla rodziców i dowolnej liczby dzieci w ramach jednego biletu!
▪ Plakietki identyfikacyjne

Eurogracz

15 PLN
▪ Wejście dla jednej osoby
▪ Identyfikator
▪ Loteria

Ameritrash

35 PLN
▪ Wejście dla jednej osoby
▪ Identyfikator
▪ Loteria
▪ Pionkowa Torba


comments powered by Disqus