The Chronicles of Nyanya: Przedstawiamy bohaterów i pokazujemy nowy teaser przed premierą!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 23-10-2017 13:39 ()


Wydawca gier niezależnych, Fat Dog Games postanowił przedstawić graczom głównych bohaterów The Chronicles of Nyanya, wśród nich są Mrutair „Ostry Pazur” Mruchihę, Miałtanka Furzingera, Purrgila syna Purrina i innych! Gra otrzymała także nowy teaser!

Można ulec mylnemu wrażeniu, że Mrutair „Ostry Pazur” Mruchiha to profesjonalny przegryw, ale nie — to miassasyn Zakonu Ruchomego Czerwonego Punktu. Jej pazurki sieją więc spustoszenie, grozę i wysokie obrażenia, a tajemne techniki zatruwają innym życie i odbierają chęć do czegokolwiek. Jest w drużynie na przygodystycznym stażu zawodowym.

Doświadczony przez tycie, Miałtanek Furzinger jest miapłanem Bogini Wielkiej Michy od Dobroci. Potrafi przywoływać boskie moce, od lecząco-głaszczących psalmów, po siejące spustoszenie kapciowe komety. Jest fanatykiem magicznych artefaktów i konsekwentnie dąży do tego, by mieć cały ekwipunek zawalony legendarnymi przedmiotami. Jako licencjonowany przygodysta i weteran wojen w Smyrajewie piastuje funkcję dowódcy drużyny.

Najdzielniejszy i najmądrzejszy z cykoteryjskich miałowników, Purgli syn Purrina jest znany nie tylko ze swych wielkich czynów, lecz także z okładki magazynu „Bice i Futro” dla prawdziwych kocurów. Potędze jego ciosów dorównuje tylko siła jego charakteru. Marzy by jego legenda przerosła legendę jego ojca, ale to bardzo trudne, bo to była bardzo duża legenda. W drużynie pełni rolę gościa, który bierze na klatę niemal wszystkie obrażenia. 

Uczeń Nyandalfa Białego, Miałdeldore Voldemiau jest mrumagiem, adeptem szlachetnej sztuki władania magią jasnej strony Kłębka Mocy. Ma mnóstwo fajnych gadżetów, którymi jego bogaci rodzice rekompensują mu brak uwagi. Zna wiele bardzo efektownych i efektywnych zaklęć, którymi lubi szpanować przed nieznajomymi. W drużynie pełni rolę potężnego dawcy bólu, ma jednak delikatną pupę i ego.
 


Miauva Miauriel jest miałuczniczką i ma łuk i szczały. Bardzo lubi szczelać i jest czempionką bogini szczelania Miauridy Walecznej. Wychowana przez kocienty, jest zaginioną księżniczką, ale nikt o tym nie wie. Miauva najbardziej ceni sobie w życiu przyjaźń. Ma jej bardzo dużo i ma plan dać ją każdemu, nawet jeśli ktoś nie chce. 

Mruevar Do’Mruczken jest czarnym kotem i dumnym księciem Podmruku. Jest też absolwentem liceum dla czarnych charakterów, gdzie ukończył specjalizację z bycia Nemezis. Po szkole znalazł zajęcie jako główny prześladowca drużyny Miałtanka. Walczy dwoma ostrzami ciemności wykutymi rapem.
 
Gra otrzymała także nowy teaser w związku ze zbliżającą się premierą. Zostanie wydana na Steam już 17 listopada 2017.

comments powered by Disqus