Premiera "Geostorm" w Cinema City, IMAX i 4DX

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 18-10-2017 16:22 ()


Jak wyglądałoby życie na Ziemi, gdyby ludzie kontrolowali pogodę? Czy nie zagrażałyby nam żadne katastrofy naturalne? Co się stanie, gdy system kontroli zacznie szwankować? Czy potężna geoburza zmiecie wszystko i wszystkich z powierzchni naszej planety? Odpowiedź poznasz po obejrzeniu mrożącego krew w żyłach filmu „Geostorm”. Premiera hitu odbędzie się 20 października w Cinema City w formatach 2D i 3D. Film w wersji 3D możesz zobaczyć też na gigantycznym, panoramicznym ekranie przy najwyższej jakości cyfrowym dźwięku w kinie IMAX® i poczuć, jak zbliża się katastrofa. Natomiast poszukiwaczy ekstremalnych wrażeń zapraszamy do sali ŠKODA 4DX®, gdzie technologia 4DX® oddziałująca na wszystkie zmysły wrzuci ich w sam środek emocjonującej akcji. Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Dean Delvin, reżyser takich produkcji jak „Dzień niepodległości”, „Godzilla” czy „Gwiezdne wrota” powraca z kolejnym katastroficznym hitem! W role głównych bohaterów wcielili się wybitni i popularni aktorzy tacy jak: Gerard Butler, Ed Harris, Andy Garcia.

Film przenosi nas w czasy, gdy na całym świecie rządy państw utworzyły program o kryptonimie Dutch Boy. Kontroluje on zjawiska pogodowe na Ziemi z wykorzystaniem sieci satelitów otaczających naszą planetę. Jednak po dwóch latach niezakłóconego działania, system ochronny zaczyna szwankować. Ziemi zagraża totalna katastrofa. Jeśli awaria nie zostanie usunięta, ludzkość czeka zagłada. Misja ocalenia przed geoburzą zostaje zlecona dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą zdążyć rozwiązać problem, zanim będzie za późno.

Aby na własnej skórze doświadczyć tych samych emocji co bohaterowie filmu, zapraszamy na seans w technologii IMAX® 3D. Panoramiczny, gigantyczny ekran zapewnia najbardziej realistyczny, krystalicznie czysty obraz. Dodatkowo cyfrowy dźwięk sprawi, że poczujesz się jakbyś znalazł się w samym środku pełnej przygód akcji. Widzów żądnych jeszcze bardziej ekstremalnych wrażeń zapraszamy na projekcję w salach ŠKODA 4DX®, gdzie dzięki rewolucyjnej technologii 4DX®, oddziałującej na wszystkie zmysły, całkowicie zanurzą się w filmowej rzeczywistości. Emocje na najwyższym poziomie zapewniają m.in. ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie. Dzięki ukrytym na sali wentylatorom, stroboskopom czy deszczownicom będziesz mógł poczuć jakbyś to Ty sam ratował Ziemię przed katastrofą.

„Geostorm” można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w wersji 3D w kinach: Warszawa Sadyba, Katowice Punkt 44, Kraków Galeria Plaza, Poznań Plaza, Łódź Manufaktura, Wrocław Wroclavia oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Warszawa Arkadia, Łódź Manufaktura, Kraków Bonarka, Lublin Felicity, Bydgoszcz i Wrocław Wroclavia.


comments powered by Disqus