AnimeCon Halloween na Targach Poznańskich

Autor: AnimeCon Halloween Redaktor: Motyl

Dodane: 18-10-2017 08:33 ()


Konwent Animecon Halloween odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po wysłuchaniu licznych próśb i komentarzy przedstawiciele portalu anime24.pl – organizatorzy AnimeCon Halloween – postanowili przenieść wydarzenie na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla konwentowiczów otwarte będą dwie Hale, w tym jedna dostępna przez cały konwent na wypoczynek. Pełną treść oficjalnego oświadczenia można znaleźć na facebookowej stronie wydarzenia.


AnimeCon Halloween odbędzie się w terminie 27 - 29 października. Bilety na konwent można nabyć na stronie Ticketos.

AnimeCon Halloween odwiedzi wiele znakomitych osobistości świata Cosplayu, czyli niezwykle utalentowani twórcy i fotografowie strojów z gier, filmów i anime. Wśród gości znaleźli się: Shappi, Miko Cosplay, Michał Gwiazda (założyciel grupy Crafts of Two), Dorian Makbeth, Studio Zachora,World by HOKA, Foto Czarny,oraz, pochodzący z Francji, Steeve Li Photography.


Organizatorzy nawiązali współpracę między innymi z portalem IGN Polska, polskim wydawnictwem Waneko i największym legalnym portalem z odcinkami anime na świecie, Crunchyroll. Ponadto, dzięki współpracy z FotoConem, zwycięzcy konkursu Cosplay na AnimeCon Halloween otrzymają gwarantowany wstęp na kolejną edycję FotoConu, czyli największego międzynarodowego wydarzenia dla fotografów i cosplayerów.

Ponad 20 powodów, dla których warto pojawić się na AnimeCon Halloween:
https://goo.gl/mpRS4t

Link do zakupu biletu: https://ticketos.pl/event/181/AnimeCon-Hallowen.html

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291218764614702/


Czym jest konwent
Konwenty mangi, anime i kultury japońskiej to wydarzenia zrzeszające fanów danego tematu nie tylko z jednego miasta, ale i z całego kraju. To impreza tworzona "od fanów, dla fanów", co oznacza, że każdy prelegent, członek obsługi, lub organizacji, jest również fanem mangi, anime i kultury japońskiej, tak jak wszyscy uczestnicy imprezy. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spotkać setki osób posiadające podobne zainteresowania co my.

Czym jest anime24.pl
Anime24.pl to największy w Polsce legalny portal zajmujący się tematyką mangi, anime i kultury japońskiej, który działa już od 2008 roku.

Czym jest MTP
MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) to jeden z największych w Polsce obiektów EXPO, na którym co roku odbywają się takie wydarzenia jak Pyrkon, czy Poznań Game Arena.


comments powered by Disqus