Tank burger w Polsce! Spróbuj wyjątkowego burgera w Burger King i zdobądź kody do gry

Autor: Wargaming Redaktor: Redakcja

Dodane: 17-10-2017 12:31 ()


Wargaming i Burger King Polska mają przyjemność poinformować, że na mocy nawiązanej współpracy do Polski trafił Tank Burger – unikatowy burger dla wszystkich miłośników World of Tanks i dobrego jedzenia! Wraz ze smacznym posiłkiem, czołgiści otrzymają ulotkę z kodami do jednej z najpopularniejszych gier komputerowych.  

Tank Burger charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem i smakiem. Czarna, charakterystyczna bułka i dobrze dobrane składniki to prawdziwie wyjątkowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Burger jest dostępny od dziś na terenie całej Polski, we wszystkich restauracjach Burger King w kraju. Cena to jedyne 15,95 PLN. Wraz z każdą zakupioną kanapką, otrzymujemy zdrapkę z dwoma wartościowymi kodami.

Pierwszy z nich to kod zaproszeniowy dla nowych graczy. Drugi otrzymany kod należy wpisać na stronie www.tankburger.pl – po kilkusekundowej grze otrzymamy kod bonusowy (dla obecnie zarejestrowanych graczy). Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu Czterej Pancerni i Pies.

Życzymy smacznego i powodzenia na polu bitwy!

O Wargaming

Wargaming to prywatna firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmuje się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO i jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych. Firma została założona w 1998 roku, przez ten czas wydała ponad 15 tytułów. Obecne działania koncentrują się na serii wojennych gier MMO opartych na współpracy graczy, czyli World of Tanks, World of Warplanes oraz World of Warships. Trylogia gier komputerowych Wargaming stworzy wspólne uniwersum wojenne zintegrowane przez portal www.wargaming.net. Jako część swojej strategii operacyjnej, Wargaming obrał sobie za cel obecność na zróżnicowanych platformach sprzętowych. Firma wydała World of Tanks na konsolach oraz World of Tanks: Blitz dostępne obecnie na komputerach, smartfonach i tabletach z systemami operacyjnymi iOS, Android, Windows 10, Mac OS X. W 2014 i 2015 swą premierę miały odpowiednio World of Tanks na Xbox 360 oraz Xbox One oferując po raz pierwszy w skali rynku możliwość rozgrywki pomiędzy oboma konsolami firmy Microsoft. W 2016 zadebiutowało World of Tanks na Playstation 4 kontynuując obecność gier firmy Wargaming na wiodących platformach sprzętowych. Oficjalna strona internetowa - www.wargaming.com

O World of Tanks

World of Tanks to pierwsza i jedyna drużynowa wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów. Rzuć się w wir spektakularnych bitew pancernych z okresu II Wojny Światowej wraz z innymi stalowymi kowbojami z całego globu. Twój garaż może zawierać ponad 500 czołgów produkcji USA, Niemiec, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz Chin, odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną. Oficjalna strona gry - http://worldoftanks.eu


comments powered by Disqus