Fat Dog Games ogłasza datę premiery "The Chronicles of Nyanya"! Gra już dostępna na Steam

Autor: Michał Kamiński Redaktor: Motyl

Dodane: 27-09-2017 13:24 ()


Fat Dog Games, polski wydawca gier niezależnych, ogłosił datę premiery „The Chronicles of Nyanya” - nowej gry RPG, której głównymi bohaterami są... koty. Gra zebrała bardzo dobre recenzje podczas targów ChinaJoy, Gamescom oraz PAX Seattle, a ukaże się na Steam już 18 listopada.

„The Chronicles of Nyanya” to klasyczna gra RPG. Jest to opowieść o pozornie zwykłej kotce, która postanawia zostać miausassynem i uratować świat Nyanyii. W grze dramat miesza się z humorem i kotami. Oprócz klasycznej mechaniki, w „The Chronicles of Nyanya” pojawia się również system reputacji oraz nielinearne questy. Od gracza będzie zależało, czy postanowi rozwiązać sytuację poprzez rozmowę, skradanie się, czy też walkę.

Grę można było wypróbować na kilku dużych targach w Polsce i na świecie, m. in. na Pixel Heaven w Warszawie, Gamescom w Berlinie, ChinaJoy w Szanghaju oraz PAX West w Seattle. Gra została odebrana bardzo pozytywnie, a gracze jako główną zaletę wskazywali świetny, humorystyczny scenariusz i wyraziste, budzące sympatię postacie. Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni popularnego portalu chatolandia.pl.

Gra przeszła już Steam Greenlight i została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy w Polsce, jak i za granicą. Premiera gry odbędzie się 18 listopada ale już teraz grę można dodawać do listy życzeń na Steam.

Więcej informacji:
The Chronicles of Nyanya na Steam: http://store.steampowered.com/app/704200/The_Chronicles_of_Nyanya/
The Chronicles of Nyanya na Facebook: https://www.facebook.com/TheChroniclesofNyanya/?ref=br_rs

comments powered by Disqus