Spotkaj się z Fat Dog Games na Poznań Game Arena!

Autor: Fat Dog Games Redaktor: Motyl

Dodane: 21-09-2017 18:51 ()


Fat Dog Games weźmie udział w tegorocznych targach Poznań Game Arena (PGA). Zaprezentuje tam swoje najnowsze gry, w tym Sand is the Soul i Body of Evidence!

Poznań Game Arena to najpopularniejsze targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Polsce, odbywające się corocznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu. Jest to jeden z największych eventów tego typu w Europie i nie mogło tam zabraknąć Fat Dog Games!

Jeśli wybieracie się w tym roku do Poznania, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska z numerkiem 36, znajdującego się w Pawilonie 5A. Oprócz dobrze znanych gier, takich jak The Chronicles of Nyanya czy Dream Alone, będziecie mieć szansę na zagranie w najnowsze produkcje, wydawane przez Fat Doga - Sand is the Soul, a także Body of Evidence. Będziecie mogli także poznać twórców osobiście i porozmawiać o ich grach.
 


Oto pełna lista grywalnych produkcji, które pokażemy:

Dream Alone - gra łącząca cechy klasycznych platformówek ze śmiertelnymi pułapkami, mroczną fabułą oraz unikalnymi mocami bohatera. Bohaterem jest mały chłopiec, który stawia czoła Pani Śmierci, podróżując między światami.

Indygo - narracyjna opowieść z elementami gry przygodowej, rozgrywająca się w jednym pomieszczeniu, pracowni malarskiej. Gra zdobyła kilka bardzo ciekawych wyróżnień, w tym 1-sze miejsce w konkursie dla deweloperów, organizowanym przez Microsoft.
Możecie już dodawać grę do wishlisty na Steam!

Professional Offroad Transport Simulator - popularny typem symulatora, który łączy w sobie przewożenie ciężkich ładunków z jazdą w trudnym terenie (tzw. offroad). Gracze będą mogli używać różnego rodzaju pojazdów do przewożenia ładunków do miejsc odbioru przez wąskie, niebezpieczne drogi. W grze będzie można wybierać spośród wielu dostępnych aut, w tym ciężarówek, jeepów, koparek, a także powiększać swoją kolekcję bądź ulepszać posiadany pojazd. Możecie już dodawać grę do wishlisty na Steam!

Inner Voices VR - pierwszoosobowa gra przygodowa z elementami horroru, inspirowana twórczością E.A. Poe, H.P. Lovecrafta i Stephena Kinga. Na targach PGA odwiedzający nasze stoisko po raz pierwszy będą mieli szansę zapoznać się z pełną, grywalną wersją VR.

War Builder League - strategiczny, multiplayerowy shooter w stylu ‚Build ’em Up’, w którym gracz konstruuje i rozwija machiny wojenne. War Builder League, oprócz tradycyjnego gameplay’u, będzie oferował również mechanikę elektronicznej bitwy tzn. przechwytywanie wrogów, obronę sojuszników, namierzanie wrogich jednostek, zacieranie śladów na radarach, czy ukrywanie się przed hakerami.
Grę tworzy Rafał Włosek, Lead Designer bardzo popularnej gry, która zdobyła szereg międzynarodowych wyróżnień - This War Of Mine.

The Chronicles of Nyanya - klasyczna gra RPG, pełna dramatu, humoru, nielinearnych zadań z wieloma możliwościami ich rozwiązania i przede wszystkim…kotów. Grę tworzy Ilona Myszkowska, popularna twórczyni komiksów, znana przede wszystkim z projektu Chata Wuja Freda.

Body of Evidence - przypominający grę w chowanego, lekko makabryczny symulator FPP pełen czarnego humoru, będący hołdem dla twórczości Quentina Tarantino. Gracze odwiedzą wiele ciekawych miejsc zbrodni, poznają nowe techniki "czyszczenia", a także napotkają coraz bardziej spostrzegawczych intruzów.

Sand is The Soul - grę można najlepiej opisać jako nowoczesny miks River City Ransom oraz Guardian Heroes, okraszone klimatem Bloodborne. To otwarta gra akcji typu beat-em-up, z elementami RPG. Gra posiada 22 zakończenia, osadzona jest w post-punkowym, wiktoriańskim świecie. Ma także wielowątkową fabułę.

Bardzo serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i sprawdzenie wyżej wymienionych pozycji! :) Będziecie mogli poznać twórców osobiście i porozmawiać o ich grach.

comments powered by Disqus