Nowa kolekcja inspirowana LEGO NINJAGO: FILM

Autor: Joanna Owsianko Redaktor: Motyl

Dodane: 19-09-2017 11:49 ()


Czego potrzeba dziecku, by być prawdziwym ninja? Na rynku debiutuje nowa kolekcja THE LEGO® NINJAGO® MOVIE, inspirowana pełnometrażowym filmem kinowym LEGO® NINJAGO® FILM, którego światowa premiera zaplanowana jest na 22 września! Twoje dziecko nie będzie mogło się doczekać spotkania z odważnymi wojownikami ninja, by móc trenować z nimi sztukę walki Spinjitzu i przeżywać ekscytujące przygody. Pozwól mu odkryć jego wewnętrznego ninja i powołać do życia nową odsłonę uniwersum LEGO® NINJAGO®!

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEdla wszystkich odważnych ninja!

Nowa animowana przygoda LEGO® NINJAGO® FILM, która powstała we współpracy Warner Bros. Pictures’ i firmą LEGO, przyniesie dzieciom mnóstwo radości. W bitwie o NINJAGO® City bierze udział młody Master Builder Lloyd aka Zielony Ninja wraz ze swoimi przyjaciółmi, sekretnymi wojownikami ninja. Prowadzeni przez Mistrza Wu, tak dowcipnego jak mądrego, muszą pokonać złowieszczego Garmadona, który również okazuje się być ojcem Lloyda. Ta żywiołowa drużyna współczesnych ninja musi teraz nauczyć się kontrolować własne ego i zmobilizować, by wspólnie uwolnić wewnętrzną siłę Spinjitzu. Czy twoje dzieci im pomogą? To ich czas na odegranie historii i zbudowanie świata inspirowanego filmem, by pokazać, że również są prawdziwymi ninja!

Zestawy THE LEGO® NINJAGO® MOVIEto zabawa i rozwój

Wszystkie kolorowe zestawy THE LEGO® NINJAGO® MOVIEłączą aspekt zabawy i budowania, stanowiąc dla dorastających dzieci idealną inspirację, pobudzającą ich pomysłowość i rozwijającą wyobraźnię. Nowa odsłona kolekcji LEGO® NINJAGO® najbardziej przypadnie do gustu dzieciom w wieku 7-14, którym spodoba się składanie każdego zestawu, snucie opowieści o przygodach wojowniczych ninja oraz odgrywanie scenek i ról ulubionych postaci wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. I tak, niepostrzeżenie, poprzez zabawę kształcą swoje umiejętności społeczne, a zawarte w zestawach różnorodne i atrakcyjne elementy gwarantują niekończącą się zabawę i mnóstwo radości!

Używając i śledząc np. w LEGO Life hashtag #BENINJA, dzieci mogą również nawiązać kontakt z innymi ninja, by zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie ninja.

Mimo że ciężko jest ratować świat, ze zdumiewającymi zestawami THE LEGO® NINJAGO® MOVIEkażde dziecko może tego dokonać, zostając prawdziwym ninja!

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE Bombowiec Manta Ray (70609)

Pomocy! Żołnierze Armii Rekinów zrzucają bomby na miasto NINJAGO® z latającego bombowca Manta Ray. Dzieci mogą przystąpić do akcji razem z bohaterskim Colem i uratować Shen-Li. Niech lepiej unikają sprężynowych działek bombowca i zaatakują go dużym młotem. Gdy żołnierze - rekiny odczepią łódź, zacznie się emocjonująca walka na wodzie.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIENartnik (70611)

Z tym zestawem łatwo patrolować kanały i zatoki miasta NINJAGO® we wspaniałym Mechu Nartniku Nyi kroczącym po wodzie. Dzieci mogą udawać, że chodzą po wodzie i wspinają się na ściany za pomocą ruchomych nóg i poduszkowych stóp. Lecz czy odeprą atak Armii Rekinów szybkostrzelnym działkiem na sześć klocków? Wystarczy użyć dwóch miotaczy Kaia, aby strącić przeciwników z mecha. Przeciwnicy nie mają szans w starciu z ninja i nartnikiem.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEMechaniczny smok zielonego ninja (70612)

Czy twoje dziecko marzy o tym, by dosiąść mechanicznego smoka zielonego ninja i stanąć do bitwy z Garmadonem - złym ojcem zielonego ninja? Mądry Wu pomoże mu w walce. Niech wysunie ukryte silniki smoka i pędzi w kierunku wroga. Potem trzeba tylko chwycić miecz zielonego ninja i zmierzyć się z Garmadonem. Trzeba jednak uważać na jego laserowy wskaźnik. Kto wygra to zaciekłe starcie ojca z synem?

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEOdrzutowiec Błyskawica (70614)

Gdy dzieci wsiądą do rewelacyjnego odrzutowca Błyskawica, uratują Eda i Ednę przed Armią Rekinów. Mogą także posadzić Jaya w kokpicie, złapać za uchwyt i lecieć na miejsce, by ostrzelać żołnierzy - rekinów ze sprężynowych działek i zrobić unik przed szybkostrzelnym działkiem kraba. Na koniec zostało tylko perfekcyjne lądowanie i już można uwolnić Eda ze szczypiec kraba.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEOgnisty robot (70615)

Armię Rekinów najlepiej pokonać w kultowym ognistym robocie! Młot i Meduza porwali Lauren i Henry’ego, więc pozwól dziecku wskoczyć do kokpitu razem z Kaiem, by mogli odszukać bohaterów. Niech wystrzelą z ogromnych miotaczy dysków na ramionach robota i wymierzą z gorących, ognistych blasterów prosto w żołnierzy - rekiny. Potem wystarczy szybko wyskoczyć z robota, złapać za katany i pomóc Zane’owi zmusić żołnierzy do poddania się.

Wszystkie zestawy można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny są rekomendowane i obowiązują w sklepie na www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO:

THE LEGO® NINJAGO® MOVIE Movie Bombowiec Manta Ray (70609) - 139,99 zł.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIENartnik (70611) - 179,99 zł.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEMechaniczny smok zielonego ninja (70612) - 229,99 zł.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEOdrzutowiec Błyskawica (70614) - 249,99 zł.

THE LEGO® NINJAGO® MOVIEOgnisty robot (70615) - 299,99 zł.

#BENINJA (Bądź Ninja) i włącz Twoje dziecko do świata THE LEGO® NINJAGO® MOVIE

Aby zobaczyć całą kolekcję LEGO® NINJAGO®, zapraszamy na https://www.lego.com/pl-pl/ninjago


comments powered by Disqus