Filmowe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji trwa!

Autor: Multikino Redaktor: Motyl

Dodane: 02-09-2017 12:19 ()


Wydawałoby się, że lato powoli się kończy, ale Filmowe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji – nadal trwa! Wzięło w niej udział już 20 tysięcy widzów. Za nami wizyty w ponad 30 miejscowościach i ponad 70 projekcji! A co jeszcze przed nami?

Filmowe Lato z Orange i Multikinem ruszyło w trasę 14 czerwca. Od tego czasu trafiło niemal do każdego zakątka Polski. Za nami filmowe wizyty m.in. w Krynicy Morskiej, Suwałkach, Białowieży, Zamościu, Rabce Zdrój, Łomnicy, Świnoujściu i Ciechocinku, czyli ponad 70 plenerowych projekcji cenionych filmów wprawiających w doskonały nastrój. Ale nad samopoczuciem widzów pracował nie tylko wyselekcjonowany repertuar i wspaniałe okoliczności seansów. Swój udział miały w tym też niespodzianki od sponsorów: wafelki Familijne 2GO od Jutrzenki, popcorn dla posiadaczy aplikacji OLX oraz konkursowe nagrody od Orange i Multikina.

I choć wydawałoby się, że lato powoli się kończy, Filmowe Lato z Orange i Multikinem nadal trwa! Do 17 września zapewni dobry film na dobry wieczór kolejnym widzom w malowniczych miejscowościach chętnie odwiedzanych przez turystów.

Publiczność może spodziewać się solidnej dawki filmowych emocji. A to dzięki kultowym francuskim komediom, „Nietykalnym” i „Za jakie grzechy dobry, Boże”, których ironiczny inteligentny humor doskonale parodiuje ludzkie zachowania i uprzedzenia. We wrześniowym repertuarze odnajdą się również bardziej stonowane filmy, które poruszą każdego – wśród nich wspaniałe osiągnięcie francuskiej animacji, „Mały książę”, a także film „Podróż na sto stóp”, czyli ciepła rodzinna opowieść o francuskich perypetiach kucharza z Indii – prawdziwa uczta dla oczu! Nie zabraknie również polskiego akcentu. Głośny film „Chce się żyć” to historia opowiedziana błyskotliwie i z humorem, z genialną rolą Dawida Ogrodnika, która pogodziła widzów i krytyków zdobywając laury festiwalowe i uznanie publiczności międzynarodowej.

 


Nadchodzące pokazy:

1.09, piątek, g. 21.30, Szczawnica, plac przy Kolei Linowej Palenica: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”

2.09, sobota, g. 22.30, Sandomierz, Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”

3.09, niedziela, g. 21:30, Sandomierz, Bulwar im. Marszałka Piłsudskiego: „Nietykalni”

8.09, piątek, g. 21.30, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka: „Mały Książę”

9.09, sobota, g. 21:30, Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem: „Podróż na sto stóp”

10.08, niedziela, g. 21:30, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka: „Nietykalni”

15.09, piątek, g. 21:30, Cisna, teren przy stadionie Orlik: „Chce się żyć”

16.09, sobota, g. 21:30, Cisna, teren przy stadionie Orlik: „Podróż na sto stóp”

17.09, niedziela, g. 21:30, Białka Tatrzańska, stok przy Hotelu Bania: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”


comments powered by Disqus