Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Motyl

Dodane: 01-06-2007 17:14 ()


 

"Tropiciel"

 

Zanim Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę… nie, 500 lat przed narodzeniem Krzysztofa Kolumba, Ameryka była doskonale znana Wikingom. Podczas jednej z wypraw, gdy masakrowali i ograbiali miejscową ludność, na skutek serii niefortunnych zdarzeń pozostawili małego chłopca. Jak łatwo się domyślić dziesięcioletnie dziecko nie przeżyłoby samotnie w takich warunkach. Indianka postanawia przygarnąć chłopca i wychować w swoim plemieniu. Po piętnastu latach Wikingowie wracają, a Ghost musi wybrać, po której stronie stanąć.

Czas: 100 minut

 

 

”Rodzinka Robinsonów”

 

Chociaż Leon jest geniuszem wiedzie smutne życie sieroty. Jego pasja tworzenia coraz to nowych wynalazków sprawia, że wciąż nie może znaleźć rodziny. Zaczyna obsesyjnie poszukiwać swojej prawdziwej matki. W tym celu konstruuje Skaner Pamięci, który umożliwi mu wydobyć jedyne wspomnienie jakie o niej posiada. Niespodziewanie spotyka pełnego tajemnic Alberta Robinsona, dzięki któremu rozpoczyna się jego wielka przygoda.

Czas: 102 minuty

 

 

”Los Muertos”

 

Argentino Vargas właśnie wyszedł z więzienia po odsiedzeniu wyroku za morderstwo. Jego największym pragnieniem staje się powrót do rodzinnego domu, mieszczącego się w sercu dżungli, gdzie wbrew zakazom władz ludzie mieszkają zgodnie z pierwotnym prawem natury. Długa droga przez dżunglę, stanie się dla niego oczyszczeniem duszy i odkupieniem win.

Czas: 78 minut

 

 

 

Premiery DVD

 

”Czyja to kochanka?”

 

Pewien żonaty milioner wdał się w romans z niezwykle piękną i powabną top modelką. Niestety paparazzi uwiecznili ten związek na serii zdjęć. Jak łatwo się domyśleć żona milionera poważnie rozważa możliwość pożegnania się ze współmałżonkiem, a jego pracodawcy niezbyt zadowoleni są z faktu tak rozwiązłego życia. Ku niezmiernej radości milionera, na zdjęciu znalazł się także skromny parkingowy, który za odpowiednia sumę zgodził się udawać żarliwego kochanka modelki. Niestety parkingowy zakochany jest w swojej sąsiadce, co znacznie skomplikuje sytuacje.

Czas: 85 minut

 

 

Domino

 

Luźno sfilmowana biografia Domino Harley - łowczyni nagród. Pochodząca z zamożnej rodziny, od zawsze buntowała się przeciwko przywilejom bogaczy. Gdy przypadkowo trafiła na seminarium poświęcone poszukiwaniu kryminalistów, uznała że odnalazła swoje powołanie. W roli głównej Keira Knightley.

Czas: 127 minut


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...