Przedsprzedaż Alien Artifacts wystartowała!

Autor: Portal Games Redaktor: Motyl

Dodane: 17-08-2017 22:27 ()


Zanurz się w otchłań kosmosu, gdzie pilotując potężne statki bojowe, wymyślając pożyteczne technologie i odkrywając zasobne planety spróbujesz posiąść najcenniejszą z nagród - Artefakty Obcych!Odwiedź oficjalną stronę przedsprzedaży po więcej szczegółów: http://portalgames.pl/pl/przedsprzedaz-artefakty-obcych/

Artefakty Obcych to gra z gatunku 4x, w której wcielasz się w przedstawiciela międzyplanetarnej korporacji, wysyłającej swoje statki badawcze w nieznane rojony kosmosu, by zwiększać swoją wiedzę i potęgę. Buduj swoje okręty, dokonuj przełomów naukowych, odkrywaj galaktykę w poszukiwaniu wszystkiego - albo każdego - co jesteś w stanie wykorzystać.

Artefakty Obcych są zbudowane na silniku zasobów (Resource engine) - w każdej turze pobierasz trzy karty zasobów i decydujesz, jak najlepiej je wydać. Każda karta zasobu zawiera dwa różne typy zasobów do wykorzystania. Możesz wykorzystać tylko jeden z tych dwóch typów i tylko dwie karty na turę! Z ich pomocą zbudujesz statki, rozwiniesz technologię, odkryjesz planety, albo przehandlujesz je na gotówkę!

Nowe Statki pozwolą ci atakować obcych i pozyskiwać ich cenne artefakty, które dostarczają znaczące bonusy. Z każdą nową Technologią w twoim imperium zyskasz dostęp do nowych akcji, bonusów i okazji do zdobycia punktów. Każda Planeta, jaką odkryjesz, dostarczy cennych zasobów do wykorzystania w przyszłości.

Wszystkie z powyższych kart mają dwie strony - i budując je, decydujesz, którą użyć:
1. Logistyczna - zagrywasz kartę tą stroną do góry, by zdobyć trwałe, ciągłe bonusy, które pomogą rozwijać się twojemu imperium i szybciej je rozbudowywać.
2. Operacyjna - zagrywasz kartę tą stroną do góry, by zyskać nowe okazje do zdobywania punktów zwycięstwa (i tak, będziesz mógł aktywować swoje karty operacyjne więcej niż raz, jeśli dobrze to rozegrasz).


Wyjątkowe bonusy dla zamawiających w przedsprzedaży!

Wszystkim, którzy zdecydują się zamówić grę już teraz, oferujemy dodatkowe elementy. Nie tylko otrzymają 8 unikatowych kart planet, nie tylko otrzymają dwie dodatkowe frakcje (Akademików i Krzemowych), ale przede wszystkim będą mieli szansę zagrać w grę 4 tygodnie przed oficjalną premierą!

Co więcej, jeśli osiągniemy poziom tysiąca zamówień przedsprzedażowych, dokonamy dalszej ekspansji zawartości gry - tak, aby duchowi strategii 4x stało się zadość!

Artefakty Obcych dostarczają wrażeń pełnoprawnej gry 4x w mniej niż godzinę. Z ponad dwoma setkami kart, gra zapewnia wiele możliwych strategii rozgrywki i zbierania punktów. Oferuje też ogromną regrywalność.

Zarządzaj zasobami, buduj właściwe karty, dokonuj rozsądnych wyborów. I zwyciężaj!


comments powered by Disqus