Wrześniowe zapowiedzi programowe kanału AMC

Autor: Raven Redaktor: Raven

Dodane: 10-08-2017 17:17 ()


W nadchodzącym miesiącu szczególnie polecamy uwadze polską premierę drugiej części 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – emisja dwóch pierwszych odcinków w poniedziałek 11 września od godz. 21:00. Przed premierą kolejnej części serialu zapraszamy na maraton z sezonem 3A – w sobotę 9 września oraz w niedzielę 10 września od godz. 21:00.

 

FEAR THE WALKING DEAD

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Polska premiera sezonu 3b – emisja dwóch pierwszych odcinków

w poniedziałek 11 września od godz. 21:00

Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godz. 21:00

 

Maraton z sezonem 3A w sobotę 9 września oraz w niedzielę 10 września od godz. 21:00

W drugiej części 3. sezonu „Fear the WalkingDead” rodzinie Clarków i Ottów udaje się zawrzeć kruche porozumienie z ludem. Niegdysiejsi wrogowie muszą teraz współpracować, aby przetrwać. Napięcie na ranczu Broke Jaw cały czas rośnie – siły bojowe wspólnoty zostały zdziesiątkowane, brakuje niezbędnych zasobów, a umarli nadchodzą. Zapora Gonzaleza staje się jedynym gwarantem przetrwania. Strand sięgnął dna i rozpaczliwie potrzebuje partnera, który pomógłby mu w zdobyciu jedynej waluty uznawanej w postapokaliptycznym świecie – tylko w ten sposób uda mu się wyjść z obecnej sytuacji. W tym samym czasie Daniel odnajduje się w roli żołnierza, służąc Loli i społeczności zgromadzonej wokół zapory, nie może jednak zapomnieć o Ofelii.

Występują: Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Daniel Sharman, Danay Garcia

 

 

TALKING DEAD: FEAR EDITION

 

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Emisja programu zaraz po odcinkach sezonu 3B serialu „Fear the Walking Dead”

Gospodarz programu, Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi gośćmi o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear the Walking Dead”. Na antenie prezentowane są również kulisy powstawania serialu.

Gospodarz programu: Chris Hardwick

 

 

 

HALT AND CATCH FIRE  

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Polska premiera 4. sezonuw czwartek 28 września o godz. 21:00

Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00

W ostatnim, 4. sezonie serialu, bohaterowie będą pilotować początki internetu i przeglądarek internetowych oraz rozmyślać o swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym, a konkurencyjny rynek świata technologii będzie nadal wpływał na ich relacje i niekiedy je komplikował. Donna rozpoczyna nowe, śmiałe przedsięwzięcie, które koliduje z zawodowymi poczynaniami jej byłego męża Gordona oraz jego partnera biznesowego, JoegoMacMillana. Bosworth ukrywa kłopotliwą tajemnicę, która może zniszczyć jego związek z Diane. Cameron boryka się ze skutkami zawodowej i osobistej porażki, nie dopuszczając do siebie możliwości, że losy jej i byłych partnerów mogą jeszcze kiedykolwiek się przeciąć.

Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé

 

 

HALT AND CATCH FIRE  

PRODUKCJA WŁASNA AMC

Kontynuacja 3. sezonu w każdy czwartek o godz. 21:00

Finałowy odcinek 21 września o godz. 21:00

Maraton z 3. sezonem w sobotę 23 września oraz w niedzielę 24 września od godz. 21:00

W 3. sezonie firma Mutiny zostaje przeniesiona z Teksasu do Doliny Krzemowej. Jej właścicielki, Cameron oraz Donna, poszukują pomysłu, który uczyni z Mutiny liczącego się gracza w branży komputerowej. Jednak za sprawą nowych współpracowników, ich partnerstwo zostanie wystawione na próbę. Gordon stara się odnaleźć własne miejsce w firmie żony. W tym samym czasie Joe buduje swoje imperium decydując się na odważne rozwiązania, które wstrząsną Doliną Krzemową i spowodują, że losy bohatera i jego byłych partnerów znów się przetną.

Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé

 


comments powered by Disqus