Gra Realpolitiks Mobile w wersji na Android wraz z demem już dostępna w Google Play!

Autor: Studio Jujubee S.A Redaktor: Motyl

Dodane: 29-07-2017 11:10 ()


Studio Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, że gra Realpolitiks Mobile została dzisiaj wydana na urządzenia z systemem Android i jest dostępna bezpośrednio w Google Play. Gra oferowana jest również w wersji demonstracyjnej!

Mobilna wersja Realpolitiks jest pierwszą pełnoprawną strategią czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne, która zachowała wszystkie elementy rozgrywki wcześniej wydanej wersji na komputery osobiste. Wydawcą wersji mobilnej jest spółka Jujubee S.A. Tydzień temu na rynku ukazała się wersja na system iOS.

"Użytkownicy systemu Android otrzymują naszą grę odrobinę później, ale za to mogą ją wcześniej przetestować dzięki darmowej wersji demo, która pozwala na zapoznanie się z podstawowymi aspektami zarządzania swoim państwem. Liczymy, że wersja na urządzenia z Androidem spotka się z równie dobrym przyjęciem, co wersja na iOS, która generuje aktualnie przychody istotnie wyższe w tym samym okresie niż nasz największy dotychczasowy hit mobilny, FLASHOUT 3D” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A.

Zachęcamy prasę oraz media do zgłaszania się po kody recenzenckie Androidowej wersji gry. Kontakt mailowy na który prosimy kierować swoje zapytania to: marketing@jujubee.pl

Link do strony sklepowej w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiks

 

Link do wersji demo w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.realpolitiksdemo

Link do strony sklepowej w iTunes:

https://itunes.apple.com/app/realpolitiks-mobile/id1238141350?mt=8

Informacje o grze:

Platforma: Android

Wydawca: Jujubee S.A

Developer: Jujubee S.A

Data wydania wersji Android: 27 lipca 2017

Cena: $5.99 / 6.99€ / 27.99 PLN

Trailer wersji mobilnej:

 

 


comments powered by Disqus