Podano datę premiery mobilnej wersji Realpolitiks

Autor: Studio Jujubee S.A Redaktor: Motyl

Dodane: 12-07-2017 13:46 ()


Studio Jujubee S.A ogłosiło, że gra Realpolitiks Mobile zostanie wydana na system iOS w dniu 20 lipca 2017 roku, a na platformę Android w dniu 27 lipca 2017 roku.

Mobilna wersja Realpolitiks będzie pierwszą pełnoprawną strategią czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne, która zachowa wszystkie elementy rozgrywki wcześniej wydanej wersji na komputery osobiste. Wydawcą wersji mobilnej będzie spółka Jujubee S.A.

 

O grze:

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy – fikcyjnych i realistycznych.

Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie – możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

Cechy gry:

 

  • Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry.

  • Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.

  • Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.

  • Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.

  • W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.

  • Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.


   


comments powered by Disqus